İstanbullu Gelin Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 3 Mart cuma akşamı Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Baş rollerde Asli Enver ve Özcan Deniz’in oynadığı İstanbullu gelin Süreyya ve Enverin soğuk savaşını konu alıyor.

İstabullu Gelin Kıyafetleri dizi sponsorları çok merak ediliyor. Birbirinde güzel kadının giyeceği elbise, ceket, kazak, triko, mont, kaban, ayakkabı, bot, çizme ve çantanın yanısıra takacağı küpe, kolye, bileklik, yüzük gibi aksesuar markaları nedir? sorusuna ilerleyen zamanda birlikte göz atacağız.

İstanbullu Gelin dizisinin konusu; Süreyya annesiz babasız büyümüş ve genç yaşta hayatın gerçekleri ile tanışmış çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya karşısına abir anda çıkan Zengin ve yakışıklı  İş adamı Faruk ile aşık olup evlenerek Bursa’da yaşamaya başlar. Büyük şehirde yetişmiş modern ve özgür Süreyya Modern görünmesine ragmen ailesine ve geleneklerine bağlı Faruk ile olan evliliğin her dakikası Süreyya için zorlu bir sınav haline gelmiştir.

Faruk’un annesi Esma Hanım istemediği İstanbullu Gelin  Süreyya’nın ayağını kaydırmak için elinden geleni yapacaktır. Süreyye kendini çok kıskanan eltisi İpek, her biri dorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat ile boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Süreyya ile başa çıkmak için elinden geleni yapacak görünüyor.

Her günü olaysız geçmeyen bu haşmetli konakta bir olay 4 yıl sonra yaşanacak bir olayla temelden sarsılacaktır.

 

İstanbullu Gelin Oyuncuları

Özcan Deniz
Aslı Enver

İpek Bilgin

Salih Bademci

Fırat Tanış

Güven Murat Akpınar

Berkay Hardal

Neslihan Yeldan

Dilara Aksürek

Nergis Çorakçı

pir Pelinsu

Eren Balkan

Ahmet Sabri Özdemir

Muharrem Türkseven

Hakan Altıner

Nilay Erdönmez

Hira Koyuncuoğlu

Fatih Koyuncuoğlu

Tüm İstanbullu Gelin Kıyafetleri

İstanbullu Gelin Fragman:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir