İstanbullu Gelin Sponsorları

Cuma akşamlarının fenomeni haline gelen İstanbullu Gelin o kadar çok sevildi ki izleyiciler İstanbullu gelin dizisinde kullanılan mevresim takımından, yemek takımına, Faruk Boranın araba markasına, İstanbullu Gelinin çekildiği mekanlara gibi bir çok sorular soruyor ve yazılarımızda zaman zaman yer veriyoruz. Fakat her bölümde dizinin reyting rekorları ile yarışan bir konu var oda İstanbullu Gelin Sponsorları kim? sorusu bu zamana kadar en çok sorulan ve sitemizde sürekli yer verilen İstanbluu Gelin  dizi Kıyafetleri ve aksesuarlarına sponsor olan markları yazımızın içeriğinde derledik.

İstanbullu Gelin Süreyya, Faruk, Dilara, Sanem, Murat, Burcu, İpek, Fikret, Begüm, Osman, Bade ve Esma Sultan kıyafetleri büyük ilgi görüyor. Süreyya rolüne can veren Aslı Enver İstanbullu gelin kıyafetleri listenin başında geliyor. Süreyya’nın her bölümde giydiği kazak, hırka, tayt pantolon, gömlek, ayakkabı, bot, çanta, küpe, kolye, kaban, mont, pijama takımı hatta yatak odasında kullanılan nevresim takımına kadar İstanbullu Gelin Sponsorları olmak için bir çok marka adeta birbiri ile yarışıyor ve İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri çok beğeniliyor.

Aslı Enver İstanbullu Gelin Sponsorları

Süreyya Boran İstanbullu müzisyen bir ailenin tek kızıdır ve ailesini kaybedince onu teyzesi Sanem büyütür. Şarkı söyleyerek para kazanan Süreyya Üniversiteyi bitirince barlarda şarkı söylemeye başlar ve ilk Osman ile taşır. Osman ise Süreyya ile Faruk’u tanıştırarak kendi içinde sönmeyen bir yangının temellerini atmıştır. Süreyya ve Faruk ilk günden birbirine aşık olup aşkları için çok mücadele verip masal dolu bir hikaye ile evlenmiştir. Gerçek bir hikayeden uyarlanan İstanbullu Gelin Süreyya sponsorları arasında Mango, Trendyol, ADL,Twist gibi marklar başta geliyor. Süreyya’nın güzelliğine güzellik katan İstanbullu Gelin makyaj sponsorları ise Clinique

Özcan Deniz İstanbullu Gelin Sponsorları 

İstanbullu Gelin Faruk Boran kimdir? Özcan Deniz esasında bir çok dizi ve filmde oynadı fakat İstanbullu Gelin Faruk rolü ile ustalık dönemini yaşıyor adeta. Yakışıklı oyuncu hanımların gözdesi idi zaten ama Faruk Boran rolü ile adaletli, Saygılı, yardımsever bir şehir beyefendisi Faruk Boran çok sevildi. Beyazlaşan saçları Faruk Boran’ın karizmasını öne çıkartırken, Faruk Boran Kıyafetleri iş dünyasında giydiği Takım Elbise, Trençkot, Kaban, ayakkabı ve kravatları çok sorulan İstanbullu Gelin Faruk özel hayatında tercih ettiği spor ve Outdoor seçimleri çok beğeniliyor. Özcan Deniz İstanbullu Gelin Sponsorları arasında Cacharel, Ramsey, Mavi, Boyner, Nike, Adidas, Columbia gibi markalar geliyor.

Tüm İstanbullu Gelin Sponsorları aşağıda yer verilmiştir. Mağazanın üstüne gelerek direk mağazaya gidebilir ve beğendiğiniz İstanbullu Gelin Süreyya Kıyafetleri ve İstanbullu Gelin Faruk Boran kıyafetlerini satın alabilirsiniz.

İstanbullu Gelin Esma Sultan Kıyafetleri

İpek Bilgin İstanbullu Gelin Kıyafetleri büyük ilgi gördü. Her yaşta şık olunabileceğini modanın yaşı olmadığını gösteren bir karakter İstanbullu Gelin Esma sultan Kıyafetleri ise olgun hanımlar tarafından çok beğenildi ve Esma Sultan şıklığını yakalamak isteyen hanımlar çok merak ettiği İstanbullu Gelin Esma Sultan Sponsorları arasında Ekol, On Triko, Adil Işık gibi markalar başta olmak üzere aşağıdaki galarimizden tüm İstanbullu Gelin Sponsorlarına göz atabilir Logo’nun üstünü tıklayarak mağaza sayfasına gidebilirsiniz.

İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir