İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm Kıyafetleri

İyi Günde Kötü Günde İlk Bölüm Kıyafetleri

Dizilere verilen aranın ardından İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm Kıyafetleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Merak edilen dizi kıyafetleri için sitemizi güncel olarak takip etmeye devam ediniz. Yapımını 03 Medya üstlendiği yapımcılığını Saner Ayar üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu otururken, senaryosunda Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil yer almaktadır. Dizinin kadrosunda Ozan Dolunay, Elçin Sangu, Yasemin Allen, Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Ali Yağcı, Sinan Albayrak, Hande Yılmaz, Deniz Işın, Tugay Erdoğan yer alıyor.

Elçin Sansu ruj markası
Elçin Sangu ruj markası için tıklayınız.
İyi günde kötü günde elçin sangu tulum markası
İyi günde kötü günde elçin sangu tulum markası BSL için tıklayınız.
Mavi indirimleri
Mavi indirimlerini inceleyiniz.

İyi Günde Kötü Günde Leyla Kıyafetleri diğer oyuncular gibi aynı şekilde güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Dizide oyuncuların giymiş oldukları elbiseleri sizlere dizi öncesinde ve sonrasında da ekleyerek sitemizde güncel olarak yayında olacaktır. Bizleri takip etmeyi unutmayınız. Yayınladığımız görsellerin üzerine tıkladığınızda direkt olarak ürüne gidebilir fiyat ve markasını çok kolay öğrenebilirsiniz.

İyi Günde Kötü Günde Melisa bluzu
İyi Günde Kötü Günde Melisa’nın bluzu Tuba Ergin tasarımı- Dizi sponsorları için tıklayınız.
Elçin Sangu bluzu
Elçin Sangu Pantolon Zara- bluzu Atolyeno6– Dizi sponsorları için tıklayınız.
İyi Günde Kötü Günde Sponsorları
İyi Günde Kötü Günde Sponsorları için tıklayınız.

Star TV ekranların 2020-2021 yeni sezon dizisi 12 Eylül Cumartesi günü ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hafta sonu seyircisi ile buluşmaya hazırlanan dizi deneyimli kadrosu ile heyecanla beklenmeye devam ediyor. İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm Kıyafetleri bölüm esnasında ve sonrasında da yayında olmaya devam edecektir.

Elçin sangu yırtmaç elbisesi
Elçin Sangu yırtmaç ETEK markası Selim Baklacı Fiyat 279 TL-Etek modelleri için tıklayınız.

İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm Elçin Sangu Elbiseleri

Derya Alabora (Meral): 19 Ağustos 1959 Ankara doğumlu olan oyuncu 61 yaşındadır. Birçok film, tiyatro ve sinemada yer alan oyuncu Uğur Yücel ile evlidir. Masumiyet filmi ve özellikle Şaşıfelek Çıkmazı dizisiyle tanınıyor. Bir Kırk Bebek projesinde ilk deneyimini yaşayarak burada Aysel karakterini hayat vermiştir. Birçok ödülün sahibi olan oyuncu son olarak 2010 yılında 3. Yeşilçam ödüllerinde, en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünün sahibi olmayı başarmıştır.

Hande Yılmaz (Yasemin): 4 Nisan 1991 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu ilk olarak Aslan Ailem de Hande rolüne hayat vererek tanınırlığını artırmıştır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimini Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde almıştır.

Deniz Işın (Seda): 1993 İzmir doğumlu olan oyuncu Ege Üniversitesi Kimya bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Sosyal medya fenomeni olan oyuncu ilk deneyimini Her Yerde Sen dizisinde Merve karakteri ile tanınmayı başarmıştır. Aynı zamanda Atiye dizisinde yer alarak tanınırlığını artırmayı başarmıştır.

Elçin Sangu elbiseleri
Elçin Sangu elbiseleri ve sponsorlarını inceleyiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir