İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm Kıyafetleri

İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan ve ilk ayını tamamlayan İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta da yayında olmaya devam ediyor. Heyecanlı komik sahneler ile izleyici memnun eden dizinin yeni bölüm tanıtımı da yayınlandı. Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Allen’in başrollerde paylaştığı dizi haftanın her Cumartesi günü saat 20:00’da yayındadır. TV karşısında severek izlediğiniz dizinin  İyi Günde Kötü Günde Kıyafetleri sitemizde olmaya güncel olarak devam ediyor. Yeni tanıtım ile birlikte bu hafta bizleri neler bekliyor.

İyi Günde Kötü Günde 4. Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Leyla ve Sarp arasındaki atışmalar devam ediyor. Düğün organizasyonu işinden dolayı sürekli olarak da yan yana gelmek zorunda kalıyorlar. Leyla ise Sarp ile tartışarak yüksek sesle gör bakalım bundan sonra işimin başındayım, hem de senin gözlerinin içine baka baka bu düğünü yapacağım hadi bakalım der. Sarp ise sadece hadi bakalım diye karşılık verir. Leyla ise artık kendince bir savaş başlatmıştır. Leyla, Melisa ve Sarp düğün organizasyonu için arabada beraberlerdir. Melisa, Sarp için eski sevgililerden birine gözünün ucuyla bile bakmana tahammül edemem, biraz psikopatça oldu ama derken Leyla’ya haksız mıyım diye sorarken tabi tabi cevabını alır ve ardından tabi haklısın kesinlikle der.

Elçin Sansu ruj markası
Elçin Sansu ruj markası için tıklayınız.
İyi günde kötü günde elçin sangu tulum markası
İyi günde kötü günde elçin sangu tulum markası BSL için tıklayınız.

İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm Melisa Elbiseleri

Leyla ise her seferde Sarp’a laf giydirmeye devam ediyor. Akaryakıt istasyonunda yalnızlığı fırsat bilen Leyla, Sarp’a kız şimdi düğün hazırlıkları yapıyor hevesli falanda, senin düğün masasından kaçma meraklısı bir korkak olduğundan haberi var mı diye sorar. Sarp ise yok der. Düğün organizasyonu için gittikleri mekanda Sarp ve Leyla’nın üniversiteden arkadaşıdır. Sarp bizim düğün organizasyonu yapacak derken, arkadaşı yuh diyerek karşılık verir. Ne olduğunu anlamaya çalışan Melisa ise birbirinizi nerden tanıyorsunuz derken, herkes okuldan diyerek ayını cevabı verir. Sarp buradaki durumu kurtarabilecek mi? Melisa gerçekleri öğrenebilecek mi? İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm Kıyafetleri ile için bizleri takip etmeye ve bildirimlerinizi açık bırakmayı unutmayınız.

Elçin sangu yırtmaç elbisesi
Elçin Sangu yırtmaç ETEK markası Selim Baklacı Fiyat 279 TL-Etek modelleri için tıklayınız.
İyi Günde Kötü Günde Melisa taytı
İyi Günde Kötü Günde Melisa taytı- Tayt modelleri için tıklayınız.
İyi Günde Kötü Günde Sarp ceketi
İyi Günde Kötü Günde Sarp ceketi- Ceket modelleri için tıklayınız.
Elçin Sangu bluzu
Elçin Sangu Pantolon Zara- bluzu Atolyeno6- Dizi sponsorları için tıklayınız.
İyi Günde Kötü Günde Melisa bluzu
İyi Günde Kötü Günde Melisa’nın bluzu Tuba Ergin tasarımı- Dizi sponsorları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir