İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm Kıyafetleri

İyi Günde Kötü Günde Kıyafetleri 5. Bölüm

Star TV ekranlarının hafta sonu dizilerinden olan İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Derya Alabora, Şenay Gürler, Hande Yılmaz, Deniz Işın, Elçin Sangu, Ozan Dolunay gibi deneyimli oyuncu kadrosu ile ilk ayını tamamlamıştır. Heyecanla izlenen dizide Sarp ve Leyla arasında yaşananlar ise izleyicileri güldürmeye de başlamıştır. Merakla aradığınız dizi kıyafetleri sitemizde her hafta güncel olarak yayında olmaya devam ederken, yayınlanan görsellerin üzerine tıklayarak marka ve fiyatını görmüş olacaksınız.

Elçin Sangu gri ceket
Elçin Sangu gri ceket için Tıklayınız
Elçin Sangu beyaz yelek
Elçin Sangu beyaz yelek için Tıklayınız.
Yasemin Allen kol çantası
Yasemin Allen kol çantası için Tıklayınız.
Elçin Sansu ruj markası
Elçin Sansu ruj markası için tıklayınız.

Yayınlanan yeni fragmanda Sarp’a karşı hırsını alamayan Melisa boks eldivenleri giymiş, adeta ateş püskürmektedir. Sarp için kendi meşgul olduğu zaman kimseyi dinlemiyor diye söylenirken bunları Leyla’ya söylüyor. Leyla ise ne diyeceğini bilmezken birde üzerine haksız mıyım sorusu gelir. O ise ne diyeceğimi şaşırdım şimdi cevabını verir. Sarp’ın kavga nedenlerini Melisa anlayamıyor. Arda ile dertleşir. O ise böyle saçma sebebi mi olur diye karşılık verirken, Leyla demi yani, saracak yer arıyor sanki cevabını verir.

Elçin Sangu bluzu
Elçin Sangu Pantolon Zara– bluzu Atolyeno6- Dizi sponsorları için tıklayınız.

İyi Günde Kötü Günde Dizi Sponsorları

Melisa ise artık Sarp ile konuşmaya çalışırken ne istiyorsun sorusunu sorar ve karşılığında bilmiyorum cevabını alır. O ise buna çok şaşırmıştır. Melisa ise artık hırsını alamaz ve tekrar Leyla ile birliktedir. Yine boks eldivenleri elinde ve Leyla içinde o öküzü düşün ve ona göre vur derken, gelen yumruk karşısında kendisini gülmekten alamaz. Perihan ise ağlayarak Melisa’ya insanın korktuğu başına gelirmiş der. O Leyla nasıl bu Leyla olur derken, Melisa ise ağlamaya başlar. Bugüne kadar birlikte yaşananlardan farkında olmayıp kandırıldığını düşünen Melisa oldukça fazla üzgün gözüküyor. Sarp ise kendisinden geçmiş ve ne yaptığını bilemeyecek haldedir. Alkol aldığı mekanda ayağa kalkarak adama kafa atar ve Leyla diye bağırır. Sarp ise bu seferde evlilikten kaçacak gibi duruyor, önce İngiltere’ye gideceğim diyerek yine kaçacağını çok belli etmeye çoktan başladı.

Trendyolmilla elbise indirimleri
Trendyolmilla elbise indirimleri görmek için tıklayınız.

İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm Elçin Sangu Dizi Elbiseleri

Son bölüm ile geçen hafta ekranlara gelen İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm Kıyafetleri de bu hafta karşımızda olmaya devam ediyor. Merak ettiğiniz İyi Günde Kötü Günde Melisa Elbiseleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Tüm oyuncuların sponsor ürünleri burada karşınızda olmaya devam edecektir.

iyi günde kötü günde Sarp sweat
iyi günde kötü günde Sarp sweati- Dizi sponsorları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir