Jet Sosyete 1.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Jet sosyete geçen sezon en çok dikkat çeken komedi ve eğlence dizilerinin başında gelmişti. Bu sene 2.sezona TV8 ekranlarında 1.bölüm ile yeni kanalında tekrar ekranlara dönecektir. Çok eğlenceli olması ve dizide geçen sponsorları sizlere paylaşmış olacağız. Merakla beklenen Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri ve sponsorları ile birlikte sizler ile fragman tanıtımlarını buradan bulabileceksiniz.

Jet Sosyete Ozan ceket
Jet Sosyete Ozan ceket için Tıklayınız.

Jet Sosyete Son bölümde Neler Yaşanmıştı?

Ailenin haylaz çocuğu Gündüz yeni bir işe atılmış ve geri dönüşümden zengin olmanın çalışmalarını yapıyor.Fakat bu yeni meslek o kadar da kolay olmuyor. Gündüz dönüşüm işinde biraz başını belaya sokmaktadır. Geri dönüşüm bir nevi sosyal bir duyarlılık olarak da olumlu bir proje olarak görülmektedir. Ozan’ın düğün hazırlıkları hızla giderken Zahide ve Cengiz herhangi bir olay ve tatsızlık çıkmaması için Gizem’i düğüne gelmemesi için çaba harcıyor. Melike’nin habersiz Eskişehir’e gitmesi Yüksel ailesini ve Ozan’ı etkilemiş gözükmektedir. Özpamuk tekstilde ise çalışanlar denetim stresine girmiş çok zorlu mülakattan geçmektedir.

jet sosyete ilayda dizi sponsoru
jet sosyete ilayda dizi sponsoru kıyafeti tıkla ürüne git.

YASAK ELMA DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Jet Sosyete Yeni Sezon 1.Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete yeni bölümüne yeni kanalında 10 Ekim Çarşamba günü başlayacak.Daha önce hafta sonu Pazar akşamları izlemeye alıştığımız komedi dizisi bu seni hafta içi yayında olacaktır. Özpamuk Tekstil’de getir-götür işlerinden sorumlu Yaşar, karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbirader Gündür ile İstanbul’da bir gecekondu mahallesinde zor geçinen bir aile babasıdır. Özpamuk şirketin sahibi Cengiz oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal olaydan sonra görevden alır ve yerine getir-götür Yaşar’ı genel müdürlük seviyesine getirir.Bu terfi olayı aynı zamanda Yaşar ve ailesinin Jetset konaklarındaki genel müdür villasına taşınabilme olacağını sağlamıştır. Ailesi sınıf atlamaya çalışırken Yaşar’ı yeni görevinde zor günler beklemektedir.

jet sosyete ozan gömlek sponsoru

Jet Sosyete Ozan dizi kıyafetleri Mavi gömlek için resme Tıklayınız.

Jet Sosyete 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Jet sosyete Sarp Apak dizi kıyafetleri, Jet Sosyete Gülse Birse dizi sponsorları, Hasibe Ener kıyafet sponsorları ve diğer oyuncaların girmiş olduğu kıyafetleri burada göreceksiniz.

jet sosyete ozan saat

Jet sosyete Ozan’ın saati için Tıklayınız.

 

Jet Sosyete Gülse gömlek
Jet Sosyete Gülse gömlek için Tıklayınız.

 

jet sosyete Ozan
jet sosyete Ozan spor kıyafetleri

 

Jet Sosyete Pelin kıyafeti nereden
Jet Sosyete Pelin kıyafeti

 

Jet sosyete Gizem Yağmurluk
Jet sosyete Gizem Yağmurluk

 

Jet Sosyete Gizem Çanta
Jet Sosyete Gizem Çanta

1 thought on “Jet Sosyete 1.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir