JET SOSYETE 11. BÖLÜM DİZİ KIYAFETLERİ

İzleyicisine adeta kahkaha tufanı yaşatmaya söz vermiş gibi görünen Jet sosyete dizisi, Türkiye’nin en zeki senaryo yazarlarından bir tanesi olan Gülse Birsel tarafından adeta bir şaheser olarak yazılmıştır. Her pazar akşamı seyircisiyle buluşan kahkaha makinesi Jet sosyete 11. Bölüm ile de iddialı görünmektedir. Maddi durumları kötü olan bir ailenin birdenbire sosyete ve cemiyet hayatı ile tanışmasını konu alan dizinin 11. Bölümünde tüm yalıda büyük bir hayalet paniği ortaya çıkmaktadır. Gizem ve Zahide Hanım, yaptırdıkları yıllık kontrollerinde; 65 yaşındaki bir insanın metabolizma özelliklerine sahip olduklarını öğrenmeleri ile adeta kıyametleri koparırlar. Yüksel ailesinde ise altıncı hisleri kuvvetli olan Safiye’ nin annesi Fikret’in ziyareti ile ortalık yeniden karışmaya başlar ve üstüne bir de yalıdaki hayalet korkusu herkesin adeta şuurunu kaybettirir. Jet sosyete 11. bölüm Cengiz’in giydiği turuncu kolsuz yelek, en az dizideki olaylar kadar ilgi çekmeyi başarmıştır.

Jet sosyete 11. Bölümü ile de herkesi ekrana kitleyecek benziyor
Her yıl raporunu hazırlamak için büyük bir güçlük çeken Ozan’ın raporu; ofisteki herkes tarafından büyük bir iddia konusu olur. Peki Pelin ve Tony ile girmiş olduğu iddiayı, Yaşar kaybedecek mi ? Dizinin diğer karakterlerinden olan Talip ise, yıldız ve annesinin arasını düzeltme konusunda kendisine oldukça inandırıcı bir misyon edinmiş durumda. Talibin bu niyetine kolay kolay teslim olmayacak gibi görünen Şennur ise bakalım bu bölümde ne tür oyunlara başvuracak. Alarayı etkileyebilmek için neredeyse başvurmadığı hiçbir yöntem kalmayan gündüz, bu sefer de kitap okuma yalanı ile içinden çıkılmaz bir problemin içine düşüyor.

Jet sosyete 11. Bölüm dizi kıyafeti yine oldukça merak uyandırdı
Diğer bölümlerde olduğu gibi bu bölümde de jet sosyete oyuncularının giydiği kıyafetler oldukça ilgi uyandırmayı başarmıştır. Jet sosyete 11. bölüm Gizem’in mavi şeffaf kazağı, özellikle rengi ile oldukça ilgi çekmiştir. Bir diğer ilginç kıyafet; dizinin siyah madam şapkasının altına giydiği kısa kollu siyah elbise ile Alara oldu. Ayrıca renkli karakteri ile de bilinen Gizem; tam da bu karakterini yansıtan bir kıyafet tercih etmiştir. Jet sosyete 11. Bölüm Gizem’in fıstık yeşili ceketi, onun kıpır kıpır enerjisini göstermektedir.

JET SOSYETE 11. BÖLÜM DİZİ KIYAFETLERİ

 

jet sosyete 11 bolum Ozan derimont
jet sosyete 11 bolum Ozan derimont Kip incelemek için Tıklayınız

 

jet sosyete 11 bolum Melike canta
jet sosyete 11 bolum Melike canta @munubags

 

jet sosyete 11 bolum gizem kimono
jet sosyete 11 bolum gizem kimono @scarabee_fashion

 

jet sosyete 11 bolum gizem bluz

jet sosyete 11 bolum gizem bluz Ngstylelook

2 thoughts on “JET SOSYETE 11. BÖLÜM DİZİ KIYAFETLERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir