JET SOSYETE 12.BÖLÜM KIYAFETLERİ

Tüm Türkiye’nin kahkahalar atarak enerjisine boşaltabildiği nadir dizilerden bir tanesi olarak bilinen Jet Sosyete Dizisi; 12. bölümü ile de izleyicilerinde büyük bir kahkaha yarattı. İlayda, Gizem’in düğüne katılmayacağını duyması ile birlikte, aralarını bir miktar da olsa düzeltmek için bazı planlar yapmaya başlar. Gizem’e onu sevdiğine inanması için her şeyi yapacak olan İlayda, bu konuda iyice çaresizliğe düşmeye başlar. Dizinin kaçık karakteri Gündüz ise Alara’ya mücevher alabilmek için öyle planlar yaparki adeta siteyi birbirine düşürür.

Jet Sosyete 12.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 12. Bölümde Yine Şık Kıyafetler Konuştu

Jet sosyetenin diğer bölümlerinde olduğu gibi bu bölümde de, oldukça şık ve pahalı kıyafetlerin kullanıldığı görülmektedir. Jet sosyete 12. Bölüm Ozan’ın Ramsey marka ceketi, bunlar arasında en dikkat çekici olanlarından bir tanesidir. Jet sosyete 12. bölüm Gizem’in giydiği yeşil elbise ve kolye ona oldukça hoş bir detay kazandırmıştır. Tony’ nin kot ceketi ise belkide dizideki en canlı karakterlerden bir tanesi olmasını sağlamıştır. Ayrıca İlayda’nın giydiği pembe elbise, onun kilosuna göre üzerine tam oturmuş olup oldukça şık bir görüntü oluşturmuştur. Ayrıca Ozan’ın gri ve siyah renk karışımı gömleği ise erkek modası açısından önemli bir kıyafettir. Jet sosyete 12. Bölüm Safiye’nin çiçekli elbisesi ise onun ev hanımlığına hoş bir esinti sağlamıştır. Dizinin bir diğer renkli karakterlerinden olan Yıldız’ ın giydiği pembe pantolon ise tam da onun rolü ile eşleşen bir tarzda sahiptir.

Jet Sosyete 12.Bölüm Özeti

Talip ie Yıldız Cephesinde Neler Yaşandı ?
Bugüne kadar gizli bir şekilde görüşmelerine rağmen Talip ve yıldızın gizli kaçamakları ortaya çıkınca, adeta her şey birbirine girmeye başlar. Yüksel ailesi ise bir an önce Yıldız’ın istemeye gelinmesini birinci şart olarak ortaya koyar. Dizinin eli maşalı karakterlerinden Şennur ise, kolay bir şekilde teslim olmamaya çalışır ve bin dereden su getirerek bu olayı örtbas etmeye gayret eder. Yaşar ise ofiste Tony’nin soğuk aldığı bahanesiyle işleri aksatmasının peşine düşer ve tüm olayı çözmeye çalışır. Peki Yaşar Tony’nin neler karıştırdığını bulabilecek mi ?

 

jet sosyete 12 bolum gizem elbise
jet sosyete 12 bolum gizem elbise için Tıklayınız

 

jet sosyete 13 bolum İlayda elbise
jet sosyete 13 bolum İlayda elbise için Tıklayınız

 

jet sosyete 12 bolum Melike elbise
jet sosyete 12 bolum Melike elbise için Tıklayınız

 

jet sosyete 13 bolum Melike bluz
jet sosyete 13 bolum Melike bluz için Tıklayınız

 

jet sosyete 13 bolum Pelin elbise
jet sosyete 13 bolum Pelin elbise için Tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir