Jet Sosyete 2.Sezon 10.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 10.Bölüm Fragmanı

Tv 8 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Jet Sosyete son bölüm fragmanı yayınlandı. Cengiz’in annesi Zahide ayak bileğinden sakatlanıyor. Doktor 1 hafta üzerine basmayacağını söyler. Zahide bana kim bakacak diye söylendiği sırada ben bakacağım tabi ben hemşire olamaz mıydım diyerek karşılık veriyor. Gizem Cengiz’in vasiyeti çok merak ederken Zahide niye merak ediyorsun ölmesini bekliyorsun diyor. Bunun altında kalmayan Gizem evet Cengiz’i öldürüp seninle baş başa kalmak istiyorum diyerek tepki verdiği bölüm gülmekten kırıp geçirecek gibi duruyor. Jet Sosyete Kıyafet sponsorları ve daha fazlası için yeni bölüm ile birlikte takip etmeye devam ediniz.

Jet Soyete 2.Sezon 9.Bölümde Neler Oldu?

Geçen hafta yayınlanan son bölümde Safiye’nin hayatı depoda Ozan’dan kalan temizlik robotu bulunmasıyla değişir. Safiye bu durumda artık yaşadığı bel ağrılarından kurtulmuştur. Robotun Zahide yüzünden bozulması Özpamuk ve Yüksel ailelerinin arasında gerginliğe neden olmuştur. Gündüz’ün her zaman kısa yoldan para kazanma çabalarına Ozan ve Alara’da dahil olur. Gündüz emlakçılar ile anlaşmış, alıcıları yanıltmak için pazarlığa Ozan ve Alara’yı sahte alıcı olarak sokar. Fakat planladığı işler o kadar da istediği gibi gitmez. İnternet’de bulunan arkadaşlık sitelerinden Melike kendine flört edecek arkadaş aramaktadır. Ozan, Melike’nin bu arayışını öğrenmiştir ve ona tekrar yakınlaşabilmek için aynı siteden kullanıcı olarak üye olur. Ama umduğu gibi hiçbir şey sonuçlanmaz. Şennur ve Kumsal’ın arası, Kumsal’ın Yıldızı’nın gözü dışarıda olduğunu öğrenmesiyle tekrar düzelmiştir.

Jet Sosyete İlayda elbise
Jet Sosyete İlayda elbise için Tıklayınız.

2019 Yeni Yıl Kıyafet Önerileri için Tıklayınız.

Gizem’in oynamış olduğu dizide rol arkadaşı Mehmet diziden kovulmak için Gizem ile arayı düzeltmek için ona iyi davranmaya çalışmaktadır. Aralarını düzeltmek adına Gizem’in evine çiçek dahi göndermiştir. Bunu gören Cengiz tüm bunları yanlış anlar ve kıskançlık krizine girer. Bir gün sonra Cengiz hemen soluğu dizinin çekildiği yerde alır. Gizem dizinin 4-5 hafta yayından kaldırılması riskine karşı duyunca çok sevinir. Gizem ve Mehmet onları sarılmış gördüğü sırada bir anda ne olduğunu şaşırır ve sonra düşündüğü gibi olmadığını görünce rahatlar.

Jet Sosyete 2.Sezon 10.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete yeni bölüm ile birlikte merak ettiğini kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Öneri ve merak ettiklerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Dizi kıyafet markaları ve tüm sponsorlar için sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Jet Sosyete Nazlı giydiği Ceket
Jet Sosyete Nazlı giydiği Ceket için Tıklayınız.

 

Jet Sosyete Ozan Kot Ceket
Jet Sosyete Ozan Kot Ceket için Tıklayınız.

 

Jet Sosyete İlayda kıyafet markaları
Jet Sosyete İlayda kıyafet markaları için Tıklayınız.

1 thought on “Jet Sosyete 2.Sezon 10.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir