Jet Sosyete 2.Sezon 11.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 11.Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete 2.Sezon 11. yeni bölümünde Sertap Erener sürprizi geliyor.Son bölümde Cengiz’in içinde kalan ukdeleri teker teker gerçekleştirdiği sahneler kırıp geçirdi. Jet Sosyete Kıyafetleri ve sponsorları da yeni hafta ile yazımıza ekleyeceğiz.

Jet Sosyete 2.Sezon 10.Bölümde Neler Oldu?

Jet Sosyete son bölümünde kaynana Zahide düşerek ayağını kırmış gibi yapar. Gizem ona bakıp bakmayacağını test etmektedir. Ona bakmak hiç sevmediği Gizem’e düştü. İlayda da yaşam koçu ile görüşmesinin sonunda onunla çalışmaya karar verir. Ozan bu durumu biraz kıskanmıştır. Talip’e annesi Yıldız’ı ne kadar kötülemiş olsa da fayda etmez. Talip hemen nişan yapmak istediğini yoksa Yıldız’ı kaptıracağını düştü.

Jet Sosyete Gizem kazak
Jet Sosyete Gizem kazak online da tükenmiştir.Benzerini incelemek için Tıklayınız.

Şennur için birinci plan tutmamıştır. Tekrar Kumsal’ı yanına çağırır ve ikinci plan olarak yemek konusuna girerler. Kumsal Tutamaç çorbası yapmaya gider. Kumsal çorbayı yapmıştır. Heri eve geldiğinde çorbayı bitirmiştir. Kumsal kısmetinin çorbaya bağlı olduğunu düşündüğünden ağlamaktadır. Kumsal domates çorbasıyla gitmiş olur ama Talip bunu hiç beğenmemiştir.

Cengiz yaşlılık krizine girmiştir. Genç görünmek için kılıktan kılığı giren Cengiz kendisine ve Yaşar’a dövme yaptırmıştır. Cengiz, Gizem’e belinde rahatsızlık var diyerek akşam gençlerin takıldığı mekana giderler. Yaşar’ı mekanda Talip ile Yıldız görür ve oraya girmekten vazgeçer.

Jet Sosyete İlayda elbise
Jet Sosyete İlayda elbise için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Gizem, Zahide’yi uykuda bile rahta bırakmaz. Ona yatalak olduğunu söyleyerek herkesin ne yaptığını anlatarak Zahide’yi sinirlendirir. Gizem’den Zahide’ye kahvaltıda bile rahat yoktur. Yaşar kahvaltıda evdekilere dövmeyi geçici olarak yaptığını ve sabaha kadar tavla oynadıklarını söyler. Cengiz’de sabah 4’e kadar hastane odalarında yorulduğunu söylüyor.

Jet Sosyete Gülse kazak
Jet Sosyete Gülse kazak için Tıklayınız.

Cengiz yaşlılık fobisinden dolayı paten kaymaya başlar. Yaşar artık kendisini bırakmasını söyler. Cengiz gençliğinden kalma deri pantolon özentisi için Yaşar’a bir pantolon almıştır. Yaşar ve Cengiz rock konserine giderler. Cengiz önceden ayarlayarak çok para vererek rockı olarak kendisini tanıtmıştır. Sahneye çıkarak Cem Karaca’nın şarkısını seslendirir. Yaşar çok şaşkındır. Yaşar kendi sesi ile söylediği şarkıda sesinin güzel olması da dikkat çekmiştir. Yaşar bu sefer yakalanmıştır. Safiye onu görenlerden her şeyi öğrenmiştir. İlayda, yogo, beslenme, diyetisyen, uyku terapisi için Heri ile görüştüğünü söyler. Ama onun gelmesini dört gözle beklemektedir. Ozan da İlayda’ya onu geç göndermek için onun yolunu sürekli kesmektedir. Heri dolaylı yoldan İlayda’ya asılmaktadır.

Gülse elbise
Gülse elbise By Beste Korkmaz.

Jet Sosyete 11.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete dizisinde giyilen kıyafet markaları ve Dizi Sponsorları için sitemizi takip etmeye devam ediniz. Dizi Kıyafetleri markalarını görmek için resme tıklamanız yeterli.

Jet Sosyete İlayda kıyafet markaları
Jet Sosyete İlayda kıyafet markaları için Tıklayınız.

 

Jet Sosyete Nazlı giydiği Ceket
Jet Sosyete Nazlı giydiği Ceket sponsor marka için Tıklayınız.

 

1 thought on “Jet Sosyete 2.Sezon 11.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir