Jet Sosyete 2.Sezon 12.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 12.Bölüm Fragmanı

Dizilere verilen aradan sonra yeni yılın ilk bölümü 23 Ocak tarihi ile ekranlarda olacaktır. Jet Sosyete son bölümüne dargınlar ve Sertap Erener konseri damga vurmuştur. Safiye ve Şennur bu bölümde araları düzelecek mi? Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri için sayfamızda yer alan ürünlerden direkt olarak ürüne ulaşabilirsiniz. Öneri ve yorumlarınızı bekleriz.

Jet Sosyete 2.Sezon 11.Bölümde Neler Oldu?

26 Ocak tarihinde yılın son bölümünde yıl başı heyecanı başlamıştır. Jet Sosyete de herkes yeni yıl için planlarını yapmakta ve birbirlerine alacakları hediyeleri seçmektedirler. Alara’ya hediye alabilme uğrana işi olmayan gündüz ona hediye alabilmek için kuaförde çalışmaya başladı. Fakat ters giden bir şeyler vardır. Alara ile arası kuförde müşteriler ile kurmuş olduğu iletişim aralarının açılmasına sebep olmuştur.

Jet Sosyete Gizem kırmızı bluz
Jet Sosyete Gizem kırmızı bluz için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Safiye’nin kendi elleriyle yapmış olduğu çikolatalar fazlasıyla beğeni ve talep görmüştür. Bunu fırsat olarak gören Gizem, Yıldız ve Melike ile bu çikolata işini kurumsallaştırmak için kolları sıvamaya başlar. Ancak yanlış denemiş olduğu yöntemler onların başına iş açar.

jet sosyete Gizem pembe kazak
jet sosyete Gizem pembe kazak markası için Tıklayınız.

Harry ve İlayda’nın aralarında olan iş ilişkileri zaman geçtikçe daha da duygusal bir hal almaktadır. Birbirlerine vermiş oldukları yeni yıl hediyeleri bu duygusallık onları pekiştirir. Talip ve Yıldız’ın arası annesi Safiye’nin Şennur’u hırsızlık ile suçlamasından dolayı açılmıştır. Şennur aralarının bozulmasını fırsat bilerek Talip ve Kumsal ile hemen bir yılbaşı yemeği planı yapar fakat bu istediği gibi sonuçlanmaz. Safiye ve Gizem’inde araları açıldığından yapmış oldukları tüm planlar bozulur. Safiye bu durumu düzletmek içi çaba sarf eder ve iyi sonuç alır. Jet Sosyetede olan herkes Sertap Erener konseri ile mutlu bir yıla girerler.

Jet Sosyete 2.Sezon 12.Bölüm Sponsorları

Jet Sosyete Sponsorları ile dizide yer alan kıyafet ve markalarını sizlere yazımızda paylaşmaya devam edeceğiz. Kim nereden giymiş? Kim nereden giyinmiş? Yeni bölüm ile bizi takip etmeye devam ediniz.

 

Jet Sosyete Nazlı Elbise
Jet Sosyete Nazlı Elbise markası: wearlaliofficial

 

Jet Sosyete İlayda elbise
Jet Sosyete İlayda elbise markası için Tıklayınız.

 

Jet Sosyete Gizem kazak
Jet Sosyete Gizem kazak markası için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir