Jet Sosyete 2.Sezon 13.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 13.Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ozan, İlayda’ya hayatında biri olmayabilir sakın üzülme gibi kelimeler ettiği sırada İlayda hayatımda biri var diyerek cevap verir.Murat Boz cevabını alan Ozan isim benzerliğidir diyerek rahat tavırlarda bulunur. Yıldız yeni bölümde Talip’e rest çekmiştir. Bu haftaki bölümde Murat Boz’un konuk olacağı bölüm merakla beklenmektedir. Yeni bölüm Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri için takip etmeye devam ediniz.

Gülse Birsel mavi kazak
Gülse Birsel mavi kazak için Tıklayınız.

 

jet Sosyete İlayda kazak
jet Sosyete İlayda kazak için Tıklayınız.

 

Jet Sosyete Ozan Mont
Jet Sosyete Ozan Mont markası için Tıklayınız (ürün stokta kalmamış)

 

Gülse Birsel etek
Gülse Birsel etek için Tıklayınız

Jet Sosyete 2.Sezon 12.Bölümde Neler Oldu?

Dizilere verilen ardan sonra başlayan Jet Sosyete tüm hızıyla devam ediyor. Kumsal’ın 2018 yılının kendisi için kötü geçtiğini düşündüğü bölüm ile son bulmuştur. Son bölümde Gizem kadın programı sunmaya hazırlanıyor.Gizem canlı yayında börek açması için programa Safiye çağırır. Safiye ise bez torba işine girdiğini söylüyor. Dikiş makinesi karşılığında Safiye programa gitmeyi kabul eder. Melike, Ozan’a karşı röportaj yapar ve ilk sorusu İlayda ile ilişkisini sorar. Ozan bittiğini söyler. Melike’nin sorduğu ikinci soru Nazlı ile ilişkisi fakat Ozan kaçamak sorular ile cevaplamaktan kaçsa da bitti cevabını veriyor.

Çarpışma Dizi Kiyafetleri görmek için Tıklayınız.

Gündüz ve İlayda kahvaltıda birbirlerine şaka ile karaşık hakaret etmektedir. Gündüz aldığı bileziği Hayri’ye kaptırmanın acısını hala yaşamaktadır.Hayri, Alara’ya hiç bir şeye bağımlığı olmamasını sadece mideye bağımlı olmasını tavsiye eder. Şennur Kumsal’a Yıldız ve annesi ile kavga ettiklerini artık Talip’in Yıldız ile işi olmadığını söyler. O sırada Şennur’un evine Yıldız ve annesi gelir. Şennur yaptıkları keki alır fakat onları affetmeyeceğini söyler. Şennur onları eve almaz fakat Gizem’in kadın programına gitmeyi onaylar.

Gizem canlı yayına başlamadan önce stüdyodaki yönetmeni bile çıldırtmaya başlamıştır. Programa bir türlü başlamayan Gizem sonunda oynayarak yayına başlar. Safiye de ona eşlik etmektedir. Gizem programa Safiye’nin böreğini anlatarak programa başlar. Hayri Alara’nın alışkanlıklarını bırakabilmesi için oyuncak ayısı Tedi’siz bir akşam ayrı kalmasını söylüyor.

Safiye dikiş makinesi çıkardığı depoda fare çıkması iki aile erkeklerine de korku saldırmıştır. Gündüz, Ozan, Cengiz ve Yaşar anlatmış olduğu hikayelerin de yalan olduğunu ortaya çıkarmıştır. Cengiz farelerin kulakları yediğini düşündüğünden kulaklık ile gezmektedir.

Jet Sosyete 2.Sezon 13.Bölüm Sponsorları

Jet Sosyetede giyilen dizi kıyafetleri ve markalarını sizlere yayınlamaya devam edeceğiz.Merak ettiğiniz ve önerdiğiniz ürünleri bizlere yorum ve mail olarak gönderebilirsiniz.

jet sosyete Gizem pembe kazak
jet sosyete Gizem pembe kazak markası için Tıklayınız.

 

Jet Sosyete İlayda elbise
Jet Sosyete İlayda elbise markası için Tıklayınız.

 

Jet Sosyete Gizem kazak
Jet Sosyete Gizem kazak markası için Tıklayınız.

4 thoughts on “Jet Sosyete 2.Sezon 13.Bölüm Kıyafetleri

      1. Jet sosyete 2.sezon 13.bölümde melike(asli bekiroglu) odamla şarkı söylerken murat bozun geldiği sahnede asli bekiroglunun giydiği siyah çiçekli elbise nerden acaba

  1. Jet sosyete 2.sezon 13.bölümde melike(asli bekiroglu) odamla şarkı söylerken murat bozun geldiği sahnede asli bekiroglunun giydiği siyah çiçekli elbise nerden acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir