Jet Sosyete 2.Sezon 19.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 19.Bölüm’ün yeni fragmanı sizlerle buluştu. Bu haftanın Jet Sosyete 2.Sezon 19.Bölüm Kıyafetlerini ile hazırlanan özel yazımızda bulacaksınız. Yayın gününde değişiklik olan dizi TV 8 ekranlarında artık Perşembe günleri akşam saat 20.00’de sizleri bekliyor olacak. Eğlenceli ve komik sahnelere yer veren Jet Sosyete dizisini izlemek gerçekten büyük keyif vermekte. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacağıyla ilgili sizlere sunacağımız özel yazımızdan ulaşabileceksiniz.

Jet Sosyete 2.Sezon 19.Bölüm’ünde Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta yayın akışında olmayan Jet Sosyete, hızlı bir gelişme ile yayın gününü değiştirmiştir. Her Çarşamba ekranlarda olan Jet Sosyete, artık Perşembe günleri saat 20.00’de TV 8 ekranlarında sizlerle buluşuyor. Peki, geçen hafta neler olmuştu?

Gülse Birsel etek
Gülse Birsel etek için Tıklayınız.

Olay konusundan biri olan Talip’in kız isteme konusunda şimdi büyük sürpriz onlardan gelir. Her defasında aksilikler oluşan kız isteme merasiminden vazgeçilmişti ve reddedilmişti. Bunu çok içerleyen Talip, kız istemeye giderken bu defa biz istemiyoruz der. Bu kadar karmaşık bir durumdan çıkıp, nasıl ortak noktada buluşacaklar bilinmez. Ama bu çılgın çiftin yakınlaşması yine sekteye uğramış oldu. İki aile arasında yine ayrılık rüzgarı eserken, onları kim birleştirecekti? Bu arada isteme gününde Şennur çok özel paltosunu orada unutur ve olaylar biraz karışır.

Jet Sosyete İlayda elbise
Jet Sosyete İlayda elbise markası için Tıklayınız.

 

Gülse Birsel mavi kazak
Gülse Birsel mavi kazak için Tıklayınız.

Kardeş Çocukları Tüm Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Geçtiğimiz bölümde Cengiz Özpamuk ve Yaşar Yüksel’in iş gezisine şahit olmuştuk. Ama bu iş gezisi Yaşar’a zindan olmuştu. Cengiz, tüm takıntılı ve zor hallerini yüzüne göstermekten çekinmiyordu. Bayramoğlu’nda gece kar ayazında otelden çıkıp sokağa düşen Cengiz ve peşinde sürüklediği Yaşar zor zamanlar yaşamıştı. Neredeyse donmak üzerelerdi.

jet sosyete Gizem pembe kazak
jet sosyete Gizem pembe kazak markası için Tıklayınız.

 

jet Sosyete İlayda kazak
jet Sosyete İlayda kazak için Tıklayınız.

Sürekli para sıkıntısından bahseden Yüksel ailesi, Yaşar’ın daha iyi bir maaş için uğraşmasını bekler ve Safiye, Gizem’e durumu dolaylı olarak ifade eder. Dizide sürpriz gelişmeler olurken, birden Harry’nin kız arkadaşı çıkagelir. Bu durumda tabi kıskançlık rüzgarı esen İlayda, arası bozulan Harry ile büyük sıkıntılar yaşayacak.

Jet Sosyete Sponsorları

Jet Sosyete kıyafetleri tüm bölümlerde olduğu gibi sizlere yayınlamaya devam ediyoruz. Merak ettiğiniz tüm kıyafetleri incelemek ve ürünlere ulaşabilmek için dizilere özel yazılarımızı takip edebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir