Jet Sosyete 2.Sezon 5.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 5.Bölüm Fragmanı

Jet sosyete bu hafta yeni bölümüyle kahkahalar attırmaya devam edecek. Bu hafta O Ses Türkiye yarışmasına Sarp Apak, Aslı Bekiroğlu, Gürse Birsel ve Nursene Yılmaz katılacaklar.O Ses Türkiye yarışmacılar, Acun Ilıcalı ve Jueri üyelerine zor anlar yaşatacaklar. Jet Sosyete oyuncuların giymiş olduğu Dizi Kıyafetleri ve sponsorları burada sizlere paylaşacağız.

Ozan Jet Sosyete Ceket
Ozan Jet Sosyete Ceket için TIKLAYINIZ.

Tv 8 ekranlarının en komedi dizilerinden olan Jet Sosyete aynı zamanda başrolde oynayan Gürse Birselin’in yazmış olduğu, yönetmen koltuğunda Hakan Algün’ün oturduğu dizi 2.sezonda çok komik anlarlar izleyicileri kendine çekmeyi başarmıştır. Jet Sosteye 5.Bölümde O Ses Türkiye heyecanı yaşanacaktır. Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’e yarışmaya katılan Melike ve Ozan kök söktürecekler. Yarışmada herkses ikiliye kimlerin döneceğini merak ederken beklemedikleri bir anda seçtiği şarkı ile sahneye çıkar ve Melike ve Ozanı şoke eder.

Jet Sosyete 2.sezon 5.Bölümde ise asıl sürpriz Gizem Özpamukçu’nun sahneye çıkması olacak. Acun Ilıcıların böyle bir yarışmacı beklemediklerini söylediği Gizem, anında Acun Ilıcalıya verdiği cevap ile seyircileri kahkahaya boğmaktadır. Gizem biz Beyazıt ile aynı dönemdeydik sen o zaman firardaydın diyerek Acun’a cevabını vermiştir.

Muhteşem İkili Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Jet Sosyete 5.Bölümü 7 Kasım Çarşamba günü saat 20:00’da Tv8 ekranlarında ekranlara gelecektir. Başrollerini Gürse Birsel, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Çalar Çorumlu, Bartu Küçükçağlayan, Sarp Apak, Hasibe Eren, Ayşenil Şamlıoğlu, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Aslı Bekiroğlu, Ecem Uzun, Deniz Cengiz, Yasemin Sakalllı Oğlu, Emre Taştekin ve Nursena Yılmaz paylaşmaktadır.

Jet Sosyete Son Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde Cengiz’in kaçak kot sattığı yılları şirkete gelen maliyecilerin rutin kontrolü ile hatırlatır ve Cengiz gençlik yıllarından kalan fobisini artırır. Safiye’nin ortaokul arkadaşı çıkan maliyeci ile birlikte olaylar başka konulara sürüklenir. Alara ve Gündüz’ün taraf olmaları yaşadıkları ilişkide sıkıntılar yaşamaya başlamışlardır. Safiye Melikeye doğum günü sürprizi düzenler fakat özellikle maddi imkanlar için Gizem’den yardım almıştır. Ozan ise Melike’nin doğum günü fırsat bilerek aralarının düzelmesi için tüm olanakları kullanmıştır.

Jet Sosyete 2.Sezon 5.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete yeni bölümünde oyunların giyecek olacağı kıyafetleri sizler ile paylaşacağız. O Ses Yarışmasına katılan yarışmacı oyuncuların kıyafetleri de merakla aranacak kıyafetler olacağı gözlenmektedir. Şimdiden iyi seyirler dileriz. Sitemizi takip etmeye devam ediniz. Jet Sosyete Kıyafetleri dizi gününde sizlere buradan marka ve fiyat yönlendirmesi ile yayınlamış olacağız. İyi seyirler dileriz.

Jet Sosyete Nazlı Elbise
Jet Sosyete Nazlı Elbise için TIKLAYINIZ.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir