Jet Sosyete 2.Sezon 6.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 6.Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete yeni bölümü 14 Kasım Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara gelecektir. 6.bölümde yine kahkaha dolu anlar ile yaşatmaya devam edecektir. Cengiz’e yardım edecek olan Zahide ve Gizem büyük sürpriz gerçekleştireceklerdir. Cengiz yeni bölümde her gün kendini hasta hissettiğinden hastaneye gitmektedir. Yıldız, Gizem’den destek alarak gizli gizli dans kursuna girmeye başlamıştır. Bunu duyun Talip’in annesi oğlu ile aralarını bozmak için elinden geleni yapacaktır. Dizi Kıyafetleri son güncellenen ürünler fragmanın altında yayınlanacaktır.

Jet Sosyete Ozan Saat
Jet Sosyete Ozan Saat için TIKLAYINIZ.

 

Jet Sosyete Son Bölümde O Ses Türkiye Heyecanı Yaşandı

Tv 8 kanalının en sevilen dizilerinden Jet Sosyete son bölümünde ekranları kırdı geçirdi. Çok eğlenceli ve komik anlara sahne olan son bölümde O Ses Türkiye heyecanı da yaşandı. Yarışmaya katılanların nasıl bir performans sergileyeceğini hafta başı merak herkes merak etmiştir. Gürse Birsel’in damga vurduğu son bölümde çok komik anlar yaşandı. Yarışmaya katılan Ozan ve Melike birlikte Hovarda şarkısına düet yaparak seslendirdikleri şarkıya Murat Boz ve Hadise döndü. Sarp kendisine dönmeyen Beyazıt Öztürk’e bol bol göndermede bulundu.

Muhteşem İkili Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Sarp ve Melike’den sonra sahneye Gizem çıktı. Para para para şarkısını seslendirmiştir.Aslında yarışmaya katılımı olmayan Gizem Özpamuk’çu tüm güvenlik önlemlerini hiçi sayarak yarışmaya katılıyor.Gizem 90’lı yıllarda beraber yola çıktıkları Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’e sürpriz olarak algılıyor. Gizem’in bu düşüncesini ne Beyazıt ne de Seda sürpriz olarak algılamıyor.Gizem Özpamuk Ah anılar derken aslında eski Beyaz Show anılarını ima etmektedir. Aslında katıldığı programa konuk manken olarak değil seyir olarak katılmıştır. Aslında katılma teşebbüsünde bulunmuş.

Jet Sosyete Son Bölümde Alışveriş haftası kutlanmıştır. Yaşar için bir sorun vardır. O hariç herkese hediye geliyor. Yaşarı yanlış hediye paketlerinden dolayı sürpriz beklemektedir. Tony’nin hareketlerinden dolayı Alara bir gezi turu düzenliyor. Yapılan bu tura katılım hayli fazladır.

Jet Sosyete 2.Sezon 6.Bölüm Kıyafetleri

O Ses Türkiye Heyecanın yaşandığı son bölümde yarışmada giyilen oyuncuların kıyafetleri dikkat çekmektedir. Ayrıca sitemizde O Ses Türkiye kıyafetleri de yer almaktadır. Jet Sosyete Gize kıyafetleri, Alara kıyafetleri, Ozan kıyafetleri, Melike ve diğer oyuncuların 6.bölüm kıyafet ve markalarını sizlere yazımızın sonunda sunmuş olacağız.

Jet Sosyete Ozan Ceket
Jet Sosyete Ozan Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Nazlı Jet Sosyete Elbiseleri
Nazlı Jet Sosyete Elbiseleri için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir