Jet Sosyete 2.Sezon 7.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 7.Bölüm Fragmanı*

Jet Sosyete 7.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni hafta bölümünde neler olacak bizleri neler bekliyor. Dizi Kıyafetleri olarak bu hafta kim ne giyecek? Her birini sizlere sunacağız.

Jet Sosyete merakla beklenen 2.sezon 7.Bölüm Fragmanı nihayet yayınlandı. Gizem bu hafta yeni bölümde kendisini dizi starı olarak görüyor. Şirket WhatsApp grubu kuruyor. İş yeri çalışanlarının hepsinin katıldığı grupta kahkaha dolu eğlenceli dakikalar yaşanmaktadır.

Jet Sosyete Kıyafet Sponsorları
Jet Sosyete Kıyafet Sponsorları için TIKLAYINIZ.

Jet Sosyete Son Bölümde Neler Oldu?
Jet sosyete geçen hafta bölümünde eğlenceli dakikalar ile ekranlara geldi. Jet Sosyete 2.sezon 6.Bölüm fragmanı iel yayına geldi. Yıldız’ın yalanları teker teker ortaya çıktı. Ozan’ı olduğu zor durumdan kurtulmak için uğraşan Melike, dahada dibe vurmasına sebep oldu. Jet sosyete son bölümden sonra yeni bölüm ne zaman yayınlanacak. Son bölümde daha neler oldu işte detaylar.

 

 

Jet Sosyete Ozan Gözlük
Ürün Kodu:FT0650.01N Jet Sosyete Ozan Gözlük markası için Tıklayınız.

O Ses Türkiye Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

6.Bölüm son haftasında, İlayda, Nazlı ve Melike’nin kavgasının ardından Ozan’ın kendisine dönmesine kesin gözüyle bakmaktadır. İlayda’nın umutları gerçek olmayınca tamamen hayal kırıklığına uğramıştır. Üzgün olan İlayda kendine pasta yapmaya verir. İlayda’nın yapmış olduğu pastaları test etmek için Gündüz’ün farklı bir düşüncesi vardır. Şennur ile iş birliği yaparlar.

Jet Sosyete Ozan Saat
Jet Sosyete Ozan Saat için TIKLAYINIZ.

Ozan ve Melike’nin daha önceden biten ilişkileri ortaya çıktıktan sonra, Özpamuk ve Yüksel ailesi aileleri aralarında iyice gerilim yükselmeye başlamıştır. Yıldız Gamzeden destek alarak gizlice dans dersleri almış olduğunu Şennur, oğlu Talip ile arasını bozmak için harekete geçmektedir. Cengiz kendini hasta hissettiğinden her akşam doktara gitmektedir. Zahide ve Gizem, Cengiz sürekli hastaneye girmesinden dolayı hasta olduğunu düşünüyor. Cengiz’e yardım etmek isteyen Zahide ve Gizem hiç bilmedikleri bir sürpriz ile karşılaşacaktır.

Jet Sosyete 2.Sezon 7.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete Kıyafetleri ve daha fazlası her hafta sayfamızda yayında olacaktır. Gizem bu hafta ne giydi? Ozan’ın özellikle giydiği Ceket ve üst kıyafetler daha çok dikkat çeken ürünlerdendir.

Jet Sosyete Talip Gömlek
Jet Sosyete Talip Gömlek markası için TIKLAYINIZ.

 

Jet Sosyete Ozan Saat
Jet Sosyete Ozan Saat için TIKLAYINIZ.

 

Jet Sosyete Ozan Kıyafetler
Jet Sosyete Ozan Kıyafetler için TIKLAYINIZ.

1 thought on “Jet Sosyete 2.Sezon 7.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir