Jet Sosyete 2.Sezon 8.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 8.Bölüm Fragmanı

Tv8 Çarşamba akşamlarının en eğlenceli sevilen dizilerinden olan Jet Sosyete yeni bölümde neler olacağı merak edilmektedir. Oyunculuk işlerine giren Gizem’i yeni bölümde neler beklediği en çok merak edilenler arasındadır. Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri yeni bölüm ile karşınızda olacaktır.

Jet Sosyete 2.Sezon 7.Bölümde Neler Oldu?

Jet Sosyete yeni bölümünde Cengiz’in şirketinde WhatsApp grubu tüm heyecanı ile deva ediyor. Yapmacık yazışmaların yazıldığı grupta İlayda çok sıkılmıştır. Yaşar grubu bütün şirketi birbirlerine yaklaştırdı diyerek çok mutu olduğunu söyler. ilayda grubu sessize almış çıkmak için gün saymaktadır. Gizem bu bölümde bir film setinde tesadüf üzere rol alır. Yönetmen ise deneme çekiminde Gizem’in oyunculuğunu ve yüz ifadesini çok beğenmiştir.

Jet Sosyete Ozan Saat
Jet Sosyete Ozan Saat için TIKLAYINIZ.

Kumsal İlayda’nın hediye ettiği çantayla kutusu ile dolaşmaktadır. Kumsal, Talip ve annesinin eve gider. Talip’in annesi Hasibe Kumsal’ın çantasında çok gözü kalmıştır. OnİkiBin dolar bedelini duyunca çok şaşırır. Kumsal’ın kaldığı İlayda ve ailesini merak eder.Kumsal ise uzun hikaye olduğundan daha sonra anlatacağını söyler. Talip’in ilgisini çekmeye başlar ve çok sempatik gelmeye başlar.

Jet Sosyete Dizisi Nazlı Ceket
Jet Sosyete Dizisi Nazlı Ceket için TIKLAYINIZ.

Alara ise bu bölümde yogaya başlamıştır. Yoga hocası ona günde bir öğün yemek yemesini söylüyor. İlayda sabah işe geldiğinde Toni’nin tepkisi ile karşılaşır. İlayda ne olduğunu anlamaya çalışırken Toni annesinin doğum günün kutlamadığından kırılmıştır. İlayda yazışmaları görmediğini söylemektedir. Toni ve diğer çalışanlar ofiste İlayda’nın neden yazmadığının dedikodusunu yaparlar. Yaşar esprileri ile kahkaha attırmaktadır. Cengiz Yaşar’ın grubun starı olduğunu söyler.

Jet Sosyete Ozan Ceket
Jet Sosyete Ozan Ceket için TIKLAYINIZ.

Safiye yeni bölümde Focus Grup’a yorumcu olarak girmiştir. Dizileri eleştirmesiyle izleyicileri kahkahaya boğmaktadır. Gizem’in oynacağı dizinin ilk bölümünde yorumlanacağını öğrendiğinde çok heyecanlanmıştır. Sude ilk bölümünü oynacak fakat çok farklı kendi karakteri ile sete gelmiştir. Yönetmen ve oyuncular tanımamaktadır. Gize Suda karakteri ilk oyunununda farklı kendince doğaçlamalar yapmaktadır. Yönetmen ise doğaçlama yapmana gerek yok ve ağzınızı fazla açmazsanız diyor. Gizem ise Focus Grup yorumculuğunun sonucundan sonra şok geçirmiştir. Şennur’un olduğu C grubu çok düşük puan vermiştir.

Gizem bunu anlamamıştır. Aynı sahneyi tekrar oynamaya başlamıştır. Bu seferde çok farklı sesle hiç ağzını açmamdan konuşmaya çalışmıştır. Gizem ise hala olayın farkında değildir. Evde diğer oyuncunun kendisini kıskandığını söyler. Safiye ise Gizem’in çekimini yaptığı dizinin yorumunu Focus Grubunda yayınlanacağı söyler. Gizem ondan yardım istemektedir.Gizem çekimde herkese çıldırtmaya devam etmektedir. Bir tokat sahnesi sonra yönetmen çaresiz kalmıştır. Yönetmenin söylediğinin her zaman tersini yapmaktadır.

İlayda yazışmaların siniri ile gruptan çıkmıştır. Diğer gruptaki çalışanlar bunu skandal olarak karşılar ve nasıl çıkması gerektiğini Cengiz ve Yaşar tartışırlar. Pelin çok ayıp etti diyerek grupta söylenmeye başlar. Ofise gelen İlayda, Toni ile konuşmasından sonra tekrar gruba alınmasını ister. Toni’den istediğini alamayan İlayda, Yaşar’ın odasına gider ve ona şirinlik yapmaya başlar. Attığı fotoğraf ve mesajlarından bahsederek gruptan yanlışlıkla çıktığını söyleyerek kendini yalnız hissettiğini söyler. Yaşar ise onu üç gruba birden alır.

Ozan’da yüzünde ve vücudunun bazı bölümlerinde Kırmızı lekeler oluşmuştur. Toni denizciler uzun yola gittiklerinde böyle bir hastalığa yakalanmış olabileceğini söyler. Ozan korkarak eve gelir babaannesine hastalıktan öleceğini söyler. Ozan’ın doktor eve geldiğinde C vitamini yemediğinden hasta olduğunu önemsiz bir şey olduğunu söyler. Ozan sevinir fakat Babaanne çıldırır.

Jet Sosyete 2.Sezon 8.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete Dizi sponsorları ve kıyafetlerini yeni bölümde de sizlere yayınlamaya devam edeceğiz. Son bölümde Ozan’ın taktığı saat dikkat çeken ürünler arasında olmuştur. Yazımıza bunu ekledik. Merak ettiğiniz kıyafet ve markalarını yorum olarak yazabilirsiniz.

Melike Dizi kıyafetleri
Melike Dizi kıyafetleri için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir