Jet Sosyete 2.Sezon 9.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 2.Sezon 9.Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete 9.Bölüm’ünde bu hafta Gizem tekrar ekranlara dönmektedir. Tekrar rol alması rol alacak olması Gizem’i havalara sokmuştur. Rol arkadaşı Vahit Gizem’in adına ona bir çiçek gelmektedir. Bu durum Cengiz’i biraz kızdırır ve kafasında farklı düşünceler barındırır. Jet Sosyete Kıyafetleri yeni bölümü ile yazımızın içeriğinde güncellenmeye devam edecektir.

Jet Sosyete Nazlı Deri Ceket
Jet Sosyete Nazlı Deri Ceket için Tıklayınız.

Jet Sosyete Son Bölümde Neler Oldu?

Jet Sosyete Son bölümünde İlayda’nın konuşmalarından dolayı Yaşar ve Cengiz’i hastalık korkusu aldı. Cengiz korkudan tansiyon aleti ile iki kolunu da ölçmektedir. Check-up yaptıran Cengiz ve Yaşar’ın kolesterol oranları çok fazla çıkmıştır. İlayda her gün Cengiz ve Yaşar’ı hastalık fobisine sokmuş içtikleri kahveye kadar laf etmektedir. Kendileri iyi hissetmeyen Yaşar ve Cengiz hemen hastaneye gider. Doktor ikisininde sağlam olduğunu ve size ne oldu diyerek İlyada’nın düştüğünü söyler. Talip Yıldızın oynama videosunu izlerken kendinden geçiyor ve hemen yıldızı arayarak görüşmek istiyor. Siteye gittiğinde Kumsal’a rastlayınca oradan hemen ayrılıyor. Talip Yıldız’ı Avm’ye davet ediyor ama oda yanına Kumsal’ı alarak geliyor. Talip için çıkmaz bu yolda hemen oradan kaçarak gidiyor.

Gizem yeni sahnesinden öleceğini öğrenmiştir. Sahte hesaplarda işe yaramamıştır. Vahit, Gizem’in gideceğini düşüneceğinden çok keyiflidir. Fakat Dizi setinde hayatları zindan eden Gizem ölme sahnesinde problem yaratmaktadır. Trafik kazası ile ölümü kabul etmeyen Gizem herkesi çıldırtmayı başarmıştır. Ölüm sahnesini ölüm performansının tarihine geçecek kadar iyi olmasını istiyor. Gizem Sude karakterinin ölmesini içine sindiremiyor ve ben hayalet olarak gerimi dönsem diyor. Yönetmen son sahne öncesi Gizem’e teşekkür etmiştir. Sude karakteri zehirli içkiyi içmiş ve öleceğim demeye başlar. Sude bir türlü son noktayı koymuyor ve ölme senaryosunu bitirmiyor.

Yönetmen en sonunda çıldırıyor ve ya ölün ya da ben seni öldüreceğim diyor. Sonunda Gizem son rolünü oynamıştır. Yönetmen ve oyuncu Vahit buna inanmaktadır. Son dakika bir telefon gelir ve seyircinin Sude’yi çok sevdiğini ve kanalın Sude ile yola devam etmesi gerektiği söylendi. Şennur aile dizimi işine girmiş ve herkesin problemleriyle para kazanmanın yolunu bulmuştur. İnternet dolandırıcılığına kurban giden Yaşar bu krizi fırsata çevirerek çok karlı çıkmaktadır.

Jet Sosyete 2.Sezon 9.Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete tüm bölümlerde yayınlanan Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Eklememizi istediğiniz kıyafet ve markalarını mail olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Jet Sosyete Ozan Kot Ceket
Jet Sosyete Ozan Kot Ceket için Tıklayınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir