Jet Sosyete 20. Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete büyük heyecanıyla devam ediyor. Sürpriz gelişmelerle devam eden dizide her bölüm ayrı bir gelişme sizleri bekliyor. Konuk oyuncuların da yeni bir isim daha yer alıyor. Can Bonomo, Jet Sosyete dizisinin 20. yeni bölümünde konuk oyuncu olarak bulunacak. Rengarenk, dopdolu bir bölüm daha bizlerle buluşuyor. Bunu nereden mi biliyoruz? Yayınlanan fragmanda da görebileceğiniz gibi çok eğlenceli sahneler sizlerle olacak. Peki, Jet Sosyete 20. yeni bölümünde sizleri neler bekliyor?

Jet Sosyete Tony Saat markası
Jet Sosyete Tony Saat için tıklayınız.
Gülsebir Kombini Adl
Gülsebir Kombini Adl incelemek için tıklayınız

 

Jet Sosyete Gizem Uzun Elbise markası Nocturne
Jet Sosyete Gizem Uzun Elbise markası Nocturne incelemek için tıklayınız

Jet Sosyete 20. Bölüm Özeti

Jet Sosyete 20. Bölümü Perşembe günü saat 20.00’de TV 8 ekranlarında yerini alacak. Yine bomba gibi bir bölümle baş başasınız. Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen bölümde birçok gelişme olmuştu. En çok da Yaşar Bey’in rest çekerek işi bırakması bölümün gündem olayı idi. Safiye ve evdeki kızların da iş hayatına rastlantı eseri başlaması, Yaşar Bey’in evde yalnız ve farklı sorunlarla karşı karşıya kalmasına sebep olmuştu. Bu sorun tabi ki de evdeki diğer işlerdi. Tüm ev işlerinin Yaşar’a yıkılması, ona büyük bir yük olarak gelmişti. Ama yine de hazmedemeyip elinden geleni yapmaya çalışıyor. Buna karşılık Safiye başta olmak üzere  evdeki herkes Yaşar’dan bir şeyler bekliyordu. Sorumluluklarının ne kadar ağır olduğunu hatırlayan Yaşar, işten çıktığı için içten içe pişman olmuştu.

Jet Sosyete İlayda elbise
Jet Sosyete İlayda elbise için Tıklayınız.

 

Gülse Birsel mavi kazak
Gülse Birsel mavi kazak için Tıklayınız.

 

Gülse Birsel etek
Gülse Birsel etek için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin Dizisi Tüm Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Bu haftaki sürpriz oyuncuyu nasıl buldunuz? Can Bonomo, diziye renk katarak oldukça dikkat çekti. İşin komik yanı, Yaşar Bey ve ailesi bu ünlü sanatçıyı tanımıyorlardı. Evdeki kızlar hariç. Peki, bu ünlü oyuncu neden buraya gelmişti? Herkesin dikkatini çeken oyuncu kılık kıyafet tarzıyla da öne çıkıyordu. Özellikle de Şennur’un şaşırması. ‘Kim tanıyor seni? -Herkes tanıyor! -Biz tanımıyoruz?’ replikleri çok etkileyiciydi. Daha fazlası için dizinin yeni bölümünü Perşembe yeni gününde izleyebileceksiniz.

Gülse Birsel kaban
Gülse Birsel kaban Mavi,ürün tükenmiş.Diğer ürünler için Tıklayınız.

Jet Sosyete 20. Bölüm Sponsorları

Jet Sosyete dizi kıyafetleri, birbirinden farklı giysilerin bizlerle paylaşılmasını sağlıyor. Siz bu kıyafetlere nasıl ulaşacaksınız? Tabi ki, yazımızda sizlere özel hazırladığımız görsellerle kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Tek tıkla ürünlere ulaşabileceksiniz. Şimdi kıyafetleri incelemenin zamanı geldi…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir