Jet Sosyete 3.Bölüm Kıyafetleri

Her Çarşamba eğlendiğimiz tek dizilerden biri, hiç kuşkusuz. Tüm bölümleri birbirinden güzel olan Jet Sosyete, yayın hayatına Tv 8 ekranlarında yeni sezonuyla başlamıştı. Henüz 3. bölümde olan Jet Sosyete, her hafta olduğu gibi sizleri güldürmeyi başarıyor. Farklı karakterler ve farklı hikayelerle sitcom komedisi tarzı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu haftaya da sizi kırıp geçirmeye gelen Jet Sosyete dizisini sakın kaçırmayın!

jet sosyete Nazlı kıyafeti
jet sosyete Nazlı kıyafetleri için TIKLAYINIZ

Jet Sosyete 3.Bölüm’de Neler Oluyor?

Geçtiğimiz bölümlerde büyük oyuncuların dizide yer alması gerçekten sizleri çok etkilemişti. İlk bölümde yer alan Ozan Güven, sonraki bölümde ise Yıldız Tilbe Jet Sosyete dizisine harika oyunculuklarıyla çok güzel renk katmışlardı. Gülse Birsel’in tarzını çok beğeniyoruz ve takip ediyoruz. Komedi dünyasında farklı bir bakış açısı yaratarak, kötü düşüncelerinizi adete kafanızdan uçup gitmesini sağlıyor. Yeni bölümlerine olan ilgi oldukça fazla olan dizide bu haftayı da boş geçmeyecek gibi. Siz değerli dizi sevenleri çok büyük heyecan uyandıracak bir bölüm geliyor.

Jet-Sosyete Gülse ceketİ
Jet-Sosyete Gülse ceketi için TIKLAYINIZ.

Nazlı, İlayda ile nasıl yüzleşecek? Sonunda getireceği sonuçların farkında mıydı? Karmaşık ilişkilerin doğduğu bu durumda neler olduğunu bugün göreceğiz. Bu arada Yüksel ailesini evinde neler oluyor? Evi karıncalar basıyor, şimdi ne yapacaklar?

Diğer yandan Şennur, mahalledeki tüm miraslık evleri ucuza almak için uğraşır. Daha sonra yalıya gider ve düşünceleri çok farklı bir hal alır.

Yayınlanan bu eğlenceli fragmanda sizin de gördüğü üzre, Gizem ve Safiye birbirlerine girer. Bu tartışma neden çıkmıştı? Bu kadar iyi anlaşan bir dostluk arasında ne gibi bir sorun oldu? Tüm soruların cevabını bu akşam bulacağız. Çok keyifli bir akşam diliyoruz, iyi seyirler…

Jet Sosyete 3.Bölüm Kıyafetleri

Dizide var olan kıyafetleri önceden araştırıp, sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Ancak en yoğun yayınlama zamanı dizinin ekranda olduğu saatlerdir. Bizi takipte kalarak giyilen kıyafetler hakkında bilgi sahibi olmakla kalmayıp, direk ürüne ulaşabilirsiniz. Saat 20.00’de görüşmek üzere…

Ozan 3. bölüm dizi kıyafetleri
Ozan 3. bölüm dizi kıyafetleri için TIKLAYINIZ.
jet sosyete 3.bölüm kıyafeti
jet sosyete 3.bölüm kıyafeti için TIKLAYINIZ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir