Jet Sosyete 4.Bölüm Kıyafetleri

Tv 8’de yayınlanan en sevilen eğlence dizilerden olan Gülse Birsel , Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş ve Çağlar Çorumlu’nun başrollerinde oynadığı Jet Sosyete dizisinin yeni bölümü 31 Ekim günü yeni bölümüyle seyircilerin karşısına geçecektir. Saat 20:00’da Jet Sosyete 2.sezon 4.bölümü ile Tv 8 ekranlarında olacaktır. Yeni bölümünde eğlenceli kahkaha dolu sahnelerle karşımızda olacaktır.

Jet Sosyete Nazlı sponsorları
Jet Sosyete Nazlı sponsorları için TIKLAYINIZ.

Jet Sosyete 2.sezon 4.Bölüm Fragmanı
Ekranların gülüp geçiren kahkaha dolu dizilerinden Jet Sosyete yeni bölümü ile saat 20:00’de bu çarşamba ekranlarda olacaktır. Cengiz’in gençlikten kalma maliye fobisine kaçak kot sattığı yılların korkusunu anımsatan bir olay yaşanmıştır. Özpamuk Tekstil’e rutin maliye kontrolüne gelinmiştir. Safiye’nin gelen Maliyeci ile tesadüfen ortaokul arkadaşı çıkması olayları başka yöne sürekler.

Dizinin çapkın karakterli oyuncusu Ozan ve İlayda’nın ilişkileri inişli çıkışlı bir hal almaya devam etmektedir. Bu durumda Alara ve Gündüz kendi ilişkilerinde taraf olmalarından dolayı sarsıntıya uğratmışlardır. Safiye, Gizem’den sürpriz yapmayı düşündüğü Melike’nin doğum günü düzenlemek için maddi ve manevi yardım alır. Ozan için aralarının düzeltmesi fırsatı olan doğum günü partisinde O’na aralarını düzeltecek hediye arayışına girer. Şennur e Kumsal’ın ilişkileri giderek farklı bir boyut kazanacaktır.

Son Bölümde Neler Oldu?

Karancıların evini bastığı Yüksel Ailesinde Yaşar’ın mücadelesi başına çoraplar örecektir. Kendisinin Emlak sevgisi olan Şennur kalan mirastan dolayı tüm mahallede evleri ucuza kapatmaya çalışmıştır. Yalıya yapmış olduğu ziyaretle bu sevgi başka bir yola umut açar. İlayda ile yüzleşme çabaları Nazlı’nın sürpriz sonuçlar getirir. Gizem’in organik beslenme sevdasına Safiye’de katılmış hane halkı açlık krizine girmiş ve çok sinirli hale gelmişlerdir.

Jet Sosyete 4.Bölüm kıyafetleri

Jet Sosyete Kıyafetleri dizi gününde belli olan markalar ve oyuncuların giymiş olduğu elbiselere sitemizde yer vereceğiz. Gülse Birsel’in dizisinde giyilen renkli kıyafetler her zaman dikkat çekmektedir. Erkek oyuncularından da Ozan karakterli oyuncuda giyimi ile dikkat çeken oyunculardandır. Dizi kıyafetleri ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam ediniz.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Jet Sosyete Ozan Mont
Jet Sosyete Ozan Mont için TIKLAYINIZ.

 

2 thoughts on “Jet Sosyete 4.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir