KADIN 28. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Yalnızca müziği ile bile izleyen herkesi etkilemeyi başaran kadın dizisi; 28. Bölümü ile 8 Mayıs Salı günü Fox TV ekranlarında. Kadın 28. Bölüm de Şirin, artık dayanamayarak Sarp’ın yaşadığını ancak tehdit edildiğini Hatice’ye tamamıyla anlatır. Peki Hatice bu anlatılanlara hazırlıklı mıdır ? İlk başlarda Şirin’ e inanmayan Hatice, sonraları ona yavaş yavaş inanmaya başlar ancak yine içinde hep Dizi ve Film Müzikleri bir şüphe ile hareket eder. Dizinin en çok üzücü olaylarından bir tanesi olan Bahar’ın hastalığının ilerlemesi, ancak ilik nakli olmasıyla önlenebilecek düzeye gelir. Şirin’ in tedavi sürecinin devam etmesi nedeniyle başka bir ilik aramaya devam eden Jale, Bahar’ın bir kardeşi daha var olabileceğini düşünerek herkesi şaşırtacak girişimlerde bulunur.

Kadın 28. Bölüm Kıyafetleri Yine Herkesin Odak Noktası Oldu
Diğer tüm bölümler de olduğu gibi kadın dizisinin bu bölümündeki kıyafetler de oldukça iddialı bir görünüme sahiptir. Kadın 28. Bölüm Levent’in giydiği deri ceket onun asi ruhunu adeta bir miktar daha ön plana çıkarmaktadır. Bu bölümde Levent ile Şirin’ in birçok kez diyaloğa girdiğini görebilmekteyiz. Kadın 28. Bölüm Şirin’in giydiği desenli soluk renk gömlek ve mavi bluz, ona çok ayrı bir hava katmakla birlikte güzelliğini ve kıvırcık saçlarını biraz daha ön plana çıkarmaktadır. Artık neredeyse her bölümde görmeye alıştığımız kıyafetlerden bir tanesi olan Bahar’ın yeşil yeleği yine aynı şekilde bu bölümde de giydiği kıyafetler arasındaydı.

Kadın Dizisi 28. Bölümüyle Yine Herkesi Üzmeye Devam Edecek
Hatice’nin eski kocasının sevgilisine gidip bir plan yapması, onun Bahar’ a ne kadar çok değer verdiğini göstermektedir. Ancak baharı düşünen ve onu seven yalnızca jale değildir. Enver tüm herkesi organize ederek, Bahar’ a sürpriz bir doğum günü yapmak ister ve herkesin hediyesiyle gelmesini ister. Doğum gününde ona alınan hediyelerden dolayı çok sevinen Bahar’ a alınacak olan hediyelerden bir tanesi onu utandırır, diğeri ise birazcık üzer.

Kadın 28.Bölüm Kıyafetleri

Kadin Dizisi 28 Bolum Alp'in giydigi mont
Kadin Dizisi 28 Bolum Alp’in giydigi mont Kip incelemek için Tıklayınız

 

Kadin Dizisi 28 Bolum Alp'in giydigi trenckot
Kadin Dizisi 28 Bolum Alp’in giydigi trenckot Fabrika incelemek için Tıklyınız

 

Kadin Dizisi Alp'in giydigi sweatsirt
Kadin Dizisi Alp’in giydigi sweatsirt için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir