KADIN 29. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olarak görülen Kadın Dizisi 29. Bölümü ile de tüm izleyicilerini ekrana kilitlemeyi başardı. Şirin ile konuşmanın tüm yollarını deneyen Alp’in en büyük amacı her ne olursa olsun Bahar’ın ailesinin hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlamak olur. Şirin’ in tavırları ve heyecanı; Levent’te büyük bir rahatsızlık yaratır. Alp ve Şirin arasındaki tüm bağlar, nasıl şekillenecek ? Artık günden güne daha fazla ilerleyen hastalığı nedeniyle halsizliği ve vücut ağrıları dayanılmaz noktalara gelen bahar; anne şefkatinin en güzel örneklerinden bir tanesini göstererek çocukları için her şeyi yapmaya hazır olduğunu ortaya koyar. Pırıl ise artık iyice emin olduğu; Alp’in Amerika’ya dönmeme kararı üzerine, kendisi geri dönmeye karar verir.

Kadın Dizi Kıyafetleri

Kadın 29.Bölüm Kıyafetleri

Kadın 29. Bölüm dizi kıyafetlerinde kim ne giydi ?
Bu bölümdeki kıyafetler de; diğer bölümlerde olduğu gibi bazı oyuncular da oldukça iddialı olurken, bazı oyuncularda bir miktar daha sade bir görüntüye sahiptir. Kadın 29. Bölüm Jale’nin kısa kırmızı gömleği ile siyah eteği, çok hoş bir kombin oluşturarak seyircilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Peki dizinin bir diğer güzel oyuncusu Şirin, bu bölümde hangi kıyafeti tercih etti. Kadın dizisi 29. Bölüm Şirin’in giydiği çizgi desenli soluk lacivert gömlek ile bordo pantolonu, onun genç ve güzel görünümüne çok ayrı bir hava katmayı başarmıştır. Ayrıca bu bölümde yalnızca kıyafetler değil aynı zamanda takılar da oldukça dikkat çekmiştir. Jale’nin pırlanta detaylı küpeleri ve yüzüğü, dizinin en şık aksesuarlarından bir tanesini oluşturmuştur. Daha çok ev hanımlarının giyebileceği kıyafetleri ise, genellikle Filiz’ in üzerinde görme imkanına sahibiz. Kadın 29. Bölüm Filiz’in beyaz yün ceketi, hoş bir ev hanımı detayı görüntüsü vermektedir.

Kadın 29.Bölüm Özeti

Kadın dizisi 29. Bölümünde de yine suların duyulmadığı bir bölüm oldu
Sarp’ın kafa karışıklığı çok ciddi boyutlara ulaşırken, kendisini içinden çıkılamaz bir kararsızlığın merkezinde bulur. Alp’in ise hayatı ile ilgili eline geçen fırsat sayesinde Jülide, Pırıl cephesinin de iyice karışmasına neden olur. Enver ise Bahar’ ın telefonunun bozulması üzerine onu tamirciye götürmesi ile birlikte kendisinde adeta şok etkisi yaratacak bir sırla karşı karşıya kalır.

 

Kadin 29 Bolum Pırıl trenckot
Kadin 29 Bolum Pırıl trenckot için Tıklayınız

 

Kadin 29 Bolum Alp gomlek
Kadin 29 Bolum Alp gomlek için Tıklayınız

 

Kadin Dizisi 28 Bolum Alp'in giydigi mont
Kadin Dizisi 28 Bolum Alp’in giydigi mont Kip incelemek için Tıklayınız

 

Kadin Dizisi 28 Bolum Alp'in giydigi trenckot
Kadin Dizisi 28 Bolum Alp’in giydigi trenckot Fabrika incelemek için Tıklyınız

 

Kadin Dizisi Alp'in giydigi sweatsirt
Kadin Dizisi Alp’in giydigi sweatsirt için Tıklayınız

4 thoughts on “KADIN 29. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir