Kadın 34. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Fox Tv en çok izlenen dizilerinden olan ve  merakla beklenen Kadın 34.Bölüm Dizi Fragmanı yayınlandı.Yeni sezona çok iyi bir giriş yapan Kadın dizisinde olaylarda yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Dizide oyuncaların giymiş olduğu elbiseler, ayakkabı,aksesuar ve daha bir çoğu için Kadın 34. Bölüm Dizi Kıyafetleri yazımızda sizler için olacaktır. Kadın dizisi yeni sezona 33. bölüm ile 2 Ekim 2018 tarihinde başlamıştır. Kadın dizisinde sezon finaline Doruk babasını hastane önünde görerek göz göze gelmesiyle Baba kelimesiyle bitmişti.

 

Kadın Dizi Kıyafeti
Kadın Dizi Kıyafeti

Kadın Dizisi 34.Bölümde Neler Oluyor?

Kadın 34. Bölüm 9 Ekim 2018 tarihinde 20:00’da yayında olacaktır. Peki bu hafta dizide neler yaşanacak geçen hafta Sarp’ın vapurdan düştükten sonra bulunmasının anlatılmasıyla olayların çözüldüğü dizide bizi neler bekliyor. Arif babasına Bahar’a aşık olduğunu ve onu çok sevdiğini söyledi. Tabi babası bundan hiç memnun olmadı ve Bahar’ın Arif’i elinde oynattığını ifade etti. Peki Arif babasını dinleyecek mi? Bahar ilik nakli için babasından olan diğer kardeşinin test sonuçlarını beklerken Doktor Jale doku uyumunun olmadığını ve operasyonu Şirin ile gerçekleştireceğini söyledi. Bunu duyun Bahar, Şirine muhtaç olmak durumunda kaldığından gözyaşlarına boğuluyor. Babalık lakaplı Şirinin babası Enver evde Şirin’e ait bir zarf dolusu para buluyor ve bunu sorduğunda arkadaşının emaneti olduğunu söyleyen Şirin’e babası inanmıyor ve yine yalan duyduğundan dolayı çok sinirleniyor.Aslında paranın Sarp’ın Kayın Pederinden geldiğini ve işbirliği içeriğinde olduğunu söylemesi imkansızdır.

Kadın Dizisi 33.Bölümünde Neler Olmuştu?

Yeni sezon ilk dizisinde Doruk babasını görüyor ve ona baba diyerek başlıyor. Sarp ise Doruk’u hiç görmediğinden ve onların ölü olduğunu bildiğinden dolayı hiçbir şey diyemiyor.Bu olayı şahit olan Arif şok oluyor ve hiçbir şey demeden Doruk’u alıp oradan ayrılıyor. Arif benzettiğini ve bunu annesine söylememesini istiyor. Ama Doruk heyecanlı heyecanlı Annesine bunu hemen anlatıyor ve koşarak tekrar hastanenin önüne koşuyor. Yayınlanan son bölümde ise Hatice kızları ve Ender’in üzülmesini istemediği için dikilen tüm gömlekleri bankadan para çekerek satılmış gibi göstererek parasını kendisi ödüyor. Peki bu haftaki bölümde Kadın Dizi kıyafetleri hangi marka ve nerelerde satılmaktadır. Kadın Dizi sponsorları ve Kadın Dizi modası sitemizde sizlerle olacaktır.

 

kadın dizisi pırıl kiyafeti
Kadın dizisi pırıl kıyafetleri için Tıklayınız.

 

Kadın dizisi Bahar
Kadın dizisi Bahar elbisesi Mybestlook, incelemek için Tıklayınız.

TÜM DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

1 thought on “Kadın 34. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir