Kadın 36.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Sarp, Bahar ve Çocuklarına kavuşabilecek mi ?

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı izleyicilerin karşısına çıktı. En çok izlenen bölüm fragmanlarından olan bu hafta, seyirciler merakla olacakları bekliyor. Sarp ve Çocukları yeni bölümünde kavuştuğunu görüyoruz. Arif yeni bölümde Bahar’a evlenme teklifi ediyor. Arif, Bahara cebindeki yüzüğü çıkararak Bahar ben sana bir söyleyecektim deyip evlenme teklifi ediyor. Öte yandan Sarp çocuklarını ve Bahar’ı ararken çileden çıkıyor. Arif ve Sarp Bahar’ın annesinin evinin önünde yumruk yumruğa geliyor. Fragmanda da yayınladığı gibi Enver’in ayaklarına kapanan Sarp gerçeği öğrenmeye çalışıyor. Onlar yaşıyor mu? doğru söyle diyerek yalvarıyor.

Kadın dizisi Sarp Kıyafetleri
Kadın dizisi Sarp Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Enver bu bölümde Sarp’a, Bahar ve çocuklarının yaşadığını söylüyor. Sarp soluğu hastanede alıyor ve dizinin en heyecanlı yeri olan bu anda Nisa ve Doruk’un karşısına çıkıyor ve dizlerinin üzerine çökerek onlara sarılıyor. Nisan babasını bebekliğinde görse de Doruk ilk defa babasını görmektedir. Bu bölümde bütün olayların çözülmesi bir rüyamı yada gerçek mi olduğu merakla bekleniyor. Eğer gerçek ise dizinin devamında neler olacak, oda merakla beklenen sorulardan biri olarak durmaktadır. Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi 36. Bölümü saat 20:00’da başlayacaktır. Babası Enver ile para mevzusundan sonra kavga eden Şirin soluğu Sarp’ın kayınpederi Suat’ın yanında alır.

ERKENCİ KUŞ DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Suat’dan kalacak yer ayarlamasını isteyen Şirin düşüncesinde aslında çok farklı bir plan vardır. Enver’in kapısına giden Sarp her şeyin açıklığa kavuşmasını istiyor. Hasta olan Bahar’ın durumu dahada kötüye gitmektedir. İlik nakli için herkes Şirin’i aramaktadır. Enver ise Şirin ile kavganın böyle bir zamana gelmesinden dolayı daha da çok üzgündür. Çünkü Bahar’ın sağlığı Şirin için çok önemlidir. Bahar’ın annesi Hatice Sarp’ın yaşadığını bildiği halde Arif ve Baharın ilişkisine ona verdiğini ifade edecek kadar işaretler vermektedir. Arif bundan sonra Bahar’a karşıda tamamen açık olmaya karar vermiştir. Bahar ve Sarp ise karşılaşmaya bir adım daha yaklaşmıştır. Merakla beklenen Kadın dizisi yeni bölümünde her şeyi öğreneceğiz

Kadın 36.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kadın yeni bölümünde yayınlanacak olan Dizi kıyafetleri ve sponsorlarını sizlerle sitemizde paylaşacağız.Kadınlardan Şirin kıyafetleri, Sarp kıyafetleri ve diğer oyuncuların giymiş olduğu elbiseleri sizlerle paylaşmış olacağız. Yeni bölümde tüm izleyicilere iyi seyirler dileriz.

Kadın Pırıl dizi kıyafetleri
Kadın Pırıl dizi kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir