Kadın 37.Bölüm Kıyafetleri

Kadın 37.Bölüm Fragmanı

Kadın yeni bölümü olan 37. Bölüm fragmanı yayınlandı. Sarp geçen hafta bölüm sonunda çocuklarına kovuştu. Fakat hala Bahar’a kavuşamadı, yaşadıklarını öğrenen Sarp, Bahar’ın hayat mücadelesi vermesine tanık olmaktadır. Fakat Bahar’ın hala Sarp’ın yaşadığından haberi yoktur. Sarp, Bahar’ın hayata dönmesi için Şirin’in iliğinin gerekli olduğunun farkındadır. Sarp nefret ettiği Şirin ile konuşmaya gidiyor fakat ablasından Nefret eden Şirin işi pazarlığa dökmüş durumdadır.

Kadın dizi kıyafetleri
Kadın dizi kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Bahar’ın hayatta olduğunu öğrenen Sarp, onu hastalığından dolayı hayata döndürmek için, Şirin ile pazarlığa oturmuştur. Şirin ise buna hiç yanaşmıyor. Sarp, Şirine karşı öncelikle duygusal bir konuşma yapıyor fakat Şirin ise sadece pazarlık karşılı yardım edeceğini söylüyor. Suat ve Pırıl, Sarp’ın yaşam mücadelesi veren Bahar için yaptıklarına şahit oluyor. Kadın bu bölümde neler olacak birlikte izleyerek göreceğiz.kadı

Kadın Son bölümde Neler Oldu?

Sarp çocukların yaşadığını anlamıştır. Sarp yaşadıklarını anladıktan sonra mezarlıkları kazmaya başlıyor fakat hiç beklemediği Annesinin mezarı ile karşılaşıyor. Enver Sarp’ın evi gözetlendiği anlamış hemen sabahında çocuklarını Yeliz’in alıp götürmesini ister. Bahar ise hastanede rüyasında sürekli çocuklarını görüyor. Sürekli Sarp’ın adını sayıklıyor.

Sarp’ aratmaya başlayan Suat kızı Bahar’ı güveni alıp başka bir yere gönderiyor. Üstü abşı çamurlu Sarp ise Suat’ın yanına kendisi geliyor. Sarp, Suat’a önce karım nerede diyerek bağırıyor. Aynı evde kalan Şirin Sarp ile Suat’ın bağrışmalarını dinliyor. Suat kızını ve torunlarını göl evlerine göndermiştir. Sarp mezarda annesinin cesedini gördüğünü söyleyerek Suat’a Silah uzatıyor. Şaşkınlıkla karşılayan Suat gözyaşları içinde ben yapmadım diyor. Adamların geldiğini anlayan Sarp oradan ayrılıyor.

Kadın Dizisi Şirin'in kazağı
Kadın Dizisi Şirin’in kazağı için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Şirin her şeyi duyuyor ve tekrardan hastalığı nüksediyor. Allak bulak şekilde Sarp ve Suat’ın tüm konuşmalarını dinliyor. Suat’ın yüzü kanlar içerisinde kalmış, Şirin ise Suat’ın anlattıklarını şaşırmış gibi yaparak dinlemekte, Suat’ın yüzüne pansuman yapıyor.

Sarp’ın yaşadığını bildiği halde Arif’in aklı fikri hala Bahar’da.Daha öncede Sarp Enver’e çocuklarını ve Bahar’ın yaşayıp yaşamadıklarını sormuş ama istediği cevabı alamamıştır. Enver’in çelişkili sözlerinden dolayı tekrar ona gelen Sarp kapıda karşılaştığı Arif ile kavga ediyorlar. Sarp’ın kapıyı yumruklamasından dolayı çocukları arka kapıdan çıkarılıyor. Dizi kıyafetleri ve tüm ürünler eski bölüm yeni bölüm ile sizlerle olacaktır.

Kadın 37.Bölüm Kıyafetleri

Kadın yeni bölümünde yayınlanacak olan kıyafetlerini ve aksesuarlarını paylaşacağız. Şirin’in kaldığı Suat’ın evinde giymiş olduğu elbiselerde son zamanlarda dikkat çeken ürünlerdendir. Kadın Dizi Kıyafetleri ve tüm elbiseler için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir