Kadın 42.Bölüm Kıyafetleri

Kadın 42.Bölüm Fragmanı

Kadın 42.Bölümü 5 Aralık tarihinde Fox ekranlarında beklenmektedir. Son bölümde Sarp ve Bahar’ın sahnesi izleyicileri duygusallaştırmış ve herkesi ekranlara boğmuştur. Sarp ve Bahar’ı yeni bölümde ne bekliyor.Son bölüm final sahnesinde Arif’e ne olduğu en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Kadın Dizi Kıyafetleri yeni bölüm ile birlikte yayında olacaktır.

Kadın 41.Bölümde Neler Oldu?

Sarp ve Bahar yeni son bölümünde merakla beklenen buluşma gerçekleşti. Sarp’ı kapıda gören Bahar önce şok olmuş vaziyette donarak bakakalır. Daha sonra Sarp’ın boynuna sarılır ve ağlamaya başlar. Sarp ve Bahar kısa süren birlikte vakit geçirmelerinin ardından Sarp Bahar’a sadece onu beklemesini ve kimsenin dediklerini dinlememesini söylüyor. Babasını gören Doruk yine rüya gördüğünü ve annesine hadi gel uyuyalım diyor. Sarp ise o sırada oradan dönüyor. Sarp’ın eve gelmesi çok tehlikelidir ve buna rağmen bunu gerçekleştirmiştir.

Kadın Pırıl Mont
Kadın Pırıl Mont marka ve fiyat için TIKLAYINIZ.

Bahar ailesini toplayarak onlara neden bana anlatmadınız diyerek herkese bağırıyor. Kendisinden Sarp’ın yaşadığını saklanmasının hesabını soruyor. Çocuklarına da söyletmeyen yakınlarına siz benim çocuklarımın psikolojisi ile nasıl oynarsın nasıl yaparsınız benim çocuklarıma bunu diyor. Enver bizi affet demesine karşılık Bahar kesinlikle sizi affetmeyeceğim ve sizi görmek istemiyorum diyerek hakkımı helal etmiyorum diyor. Yeliz ise ben her gün sana Sarp’ın yaşadığını söylemek istediğini, yanındakiler söylemesine engel olduğunu Bahar’a söylüyor. Bahar oradan ayrılıyor ve kendi evine çocuklarının yanına dönüyor.

Bir Litre Gözyaşı Kıyafetleri için Tıklayınız.

Öte yandan Sarp, çocukları ve Bahar’ın güvenliği için Münir’den şehir dışında güvenli bir ev ayarlamasını söylüyor. Tüm bunları öğrenen Pırıl, Sarp’a ne yapacaksın diyerek hesap sormaktadır. Onun Bahar’a gittiğini öğrenmiştir. Sarp ise Pırıl’a daha büyük sorunlarının olduğunu ve yaşamaya çalıştığını, Nezir’in adamlarının eve gözlemlediğini söylüyor. Pırıl ise kocasına Bahar’a gidip gitmemesi konusunda doğru söyle diyerek hesap soruyor. Sarp ise Pırıl’a sana yalan söylemek istemeyeceğim diyerek Bahar’a geri dönmeyi isterdim ve dünyada en çok bunu istediğinin hayalini söylemektedir. Ama dönmeye yüzü olmadığını ve gidemeyeceğini söyler. Sebep olarak ise Şirin’in ona ilik vermek karşılığında sevişir gibi fotoğraf çekildiğini ve bunları Bahar’a karşı savunamayacağını söylüyor. Pırıl’in fotoğraflar olmasa sorusuna Sarp, Bahar’a dönebileceğini söylüyor.

Arif, Bahar’a onun takip edildiğinden şüphelendiğini söylemektedir. Bahar ise Arif’e sende biliyordun diyerek soru sormaktadır. Soru karşısında Arif onlara parkta uzaktan gözlüyor. Akşam olduğunda Enver hal hatır sormak için Arif’in yanına gitmektedir. Fakat içeri girdiğinde Cezvenin altında ateşin açık olduğu montu ve telefonu birlikte kanları görür. Arif’e no olduğu merakla beklenmektedir.

Kadın 42.Bölüm Kıyafetleri

Kadın son bölüm olan 41.Bölüm kıyafetleri ve 42.Bölüm Dizi kıyafetleri sayfamızda yer alacaktır. Sarp’ın eşi Pırıl’ın Montu dikkat çeken ürünlerden gözükmektedir.

Kadın Münir Ceket
Kadın Münir Ceket için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir