Kadın 43.Bölüm Kıyafetleri

Kadın 43.Bölüm Fragmanı

Kadın 43.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Geçen hafta nefeslerin tutulduğu bölümün ardından yeni hafta Şirin’in ne yapacakları büyük bir heyecanla beklenmektedir. Şirin Sarp’ın eşi ve Kayınperi ile yemekte buluşur. Onlara fotoğrafları Sarp’ı bahardan uzak tutmak için çektiğini, Bahar’ın kendi ailesini mahvettiğini için cezası çekeceğini söyler. Ayrıca Şirin, Bahar bu olayı o kadar korkunç öğrenmeli ki Sarp’ın anlatmaya fırsatı bile olmamalı diye onların istediğini yapmasını söyler. Bu arada Bahar Sarp ile buluşmak için heyecanlıdır. Yeni bölümde merak edilen olaylardan biride Doruk ve Nisan’ı okula almaya gelen kişi gerçekten Sarp’ın arkadaşımı? Kadın Dizi Kıyafetleri ve daha fazlası Salı akşamı ekranlarda olacaktır.

Kadın Dizisi Özge Pirinçoğlu Kazak
Kadın Dizisi Özge Pirinçoğlu Kazak için Tıklayınız

 

Kadın Dizisi Bahar Kazak markası
Kadın Dizisi Bahar Kazak için Tıklayınız

 

Bahar yeşil kazak
Bahar yeşil kazak için Tıklayınız.

 

Kadın Dizisi Ahu Küpe
Kadın Dizisi Ahu Küpe markası için Tıklayınız

 

Bahar beyaz kazak
Bahar beyaz kazak için Tıklayınız.

 

Bizim Hikaye Şirin bluz
Kadın Dizisi Şirin Bluz için Tıklayınız.

Kadın Son Bölümünde Neler Oldu?

Arif’in çay ocağının kanları gören Enver bir anda kanları görür ve ne olduğunu anlamaya çalışır. Babasının evinin kapısını çalar ve Arif’i sorar. Yusuf ise ben nereden bileyim kocaman adam diyerek kapıyı yüzlerine kapatır. Enver ısrarla tekrar kapıyı açtırır. Apartmanda herkes sesi duyar ve aşağıya inerler. Ceyda, Arif’in kimlerin kaçırdığını biliyorum diyerek Nezir’in adamlarının kaçırdığını tahmin eder. Peyami mahalledeki adamları toplar ve Nezir’in adamlarının bulunduğu eve baskın yaparlar. Peyami onlara Silah doğrultur fakat Arif’i orada bulamazlar. Arif’i Nezir’in diğer adamları başka bir evde onu öldüresiye döverler ve sonra onu dışarı atarlar. Arif’i yol kenarında bulan bir adam onu eve kadar bırakır. Arif’in yüzü kan içindedir. Nezir’in adamları deşifre olduklarını söyler ve evi terk etmelerinin onayı gelir.

Kadın Pırıl Mont için
Kadın Pırıl Mont için Tıklayınız.

Bahar kendilerini Sarp ile ilgili bildiklerini söylemedikleri için dargın olduğu Ceyda’ya sarılarak seni çok seviyorum der ve ağlayarak sarılır. Arif’e olanlar Doruk ve Nisan’ı da çok üzmüştür. Sarp, Pırıl’a Bahar ve çocuklarının o kadar fakirler ki yaşadığı ev, mahalle, sefalet içinde yaşadıklarını söyleyerek çok üzgündür. Bütün olanlarının kendi yüzünden olduğunu dile getirir. Ceyda, Jale’nin çocuğu için çalışmaya başlar fakat daha ilk günden yanlış anlaşılmadan dolayı işine son verilmiştir.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Kadın 43.Bölüm Kıyafetleri

Kadın yeni bölümde yer alan kıyafetleri ile sitemizde güncellenmeye devam edecektir. Fragmanlardan görmüş olduğumuz Şirin’in giymiş olduğu çok dikkat çekmektedir.Dizi Kıyafetleri ve fazlası için takip ediniz.

 

 

 

Kadın Dizisi Pırıl Kazak
Kadın Dizisi Pırıl Kazak için Tıklayınız.
Kadın Dizisi Sarp Kıyafet
Kadın Dizisi Sarp Kıyafet için Tıklayınız.

 

Kadın Dizisi Münir Deri Ceket
Kadın Dizisi Münir Deri Ceket için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir