Kadın 54. Bölüm Kıyafetleri

Kadın dizisinin gizemli perdeleri hala devam etmekte. Ama, ortada tüm kalbiyle seven bir baba ve eş kalmıştı. Onun gerçekten suçu olmadığını görmek istemeyen Bahar, sadece çocukları için yaşamayı düşünür. Şimdi 54. yeni bölüm fragmanıyla karşılayan Kadın Dizisi, daha da merak uyandırmaktadır. Yayınlanan ilk fragmanın ardından hemen ikincisi de ekranlarda yerini aldı. Sarp’ın en savunmasız hali içinde kalması, hayatına mal olabilir. Kadın Dizisinin 54. yeni bölüm ayrıntılarını görme zamanı geldi…

Kadın 54. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta dizimizin en gerilimli bölümlerinden birine şahit olduk. Pırıl’ın tüm gerçeklere kulaklarıyla şahit olması, onun intihara sürüklenmesine neden olmuştu. Bahar ise dikkatiyle onun hayatını kurtardı. Çok karışık duygular içinde kalan bu iki kadın, hayatlarındaki en değerli kıymetlerine sarılacaktı. Onlar için pes etmek yoktu. Her şeye rağmen oyunu devam ettiren Pırıl, artık yalanlarını sürdüremeyeceğini anlayıp babasının yanına döner.

Bizim Hikaye Şirin bluz
Kadın Şirin Bluz için Tıklayınız.

 

Kadın Dizisi Ahu Küpe
Kadın Dizisi Pırıl Küpe için Tıklayınız

 

Bahar yeşil kazak
Bahar yeşil kazak için Tıklayınız.

Çarpışma Dizisi Tüm Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Dağ evinde kalan Sarp, Bahar ve çocukları korku içinde tedirgin bir şekilde bekliyordu. Her şey yolunda numarasını sürdüren Bahar, çocukların korkmasını engellemeye çalışıyordu. Pırıl’ın babası da evdeki korumaları oradan uzaklaştırınca, korku rüzgarı artmıştı. Şimdi, tamamen savunmasız kalan çekirdek aile ne yapacaklarını şaşırmış durumdaydı. Nezir, Sarp’ın yerini öğrenir ve adamlarını toparlayıp dağ evine gider. Burada sadece çocuklar ve Bahar vardır. Onları evden alarak Sarp’a bir not bırakır. Çocuklarını istiyorsan adresi biliyorsun anlamına gelen bir not bırakıyor. Çaresizce çocuklarının yanına gitmek zorunda kalan Sarp’ı nasıl bir sürpriz bekleyecek.

Kadın Dizisi Özge Pirinçoğlu Kazak
Kadın Dizisi Özge Pirinçci Kazak için Tıklayınız

Fragmanda da görüldüğü gibi artık yüz yüze gelen ikiliyi, hesaplaşma günü bekliyordu. Bahar, çocuklarıyla korku içinde beklerken Sarp çıkagelir. Tüm korkuların gün yüzüne çıktığı gün gelmişti. Sarp ölecek mi? Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği Kadın dizisi, Salı akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranlarında buluşuyor olacak.

Kadın Dizisi Bahar Kazak markası
Kadın Dizisi Bahar Kazak için Tıklayınız

Kadın 54. Bölüm Dizi Sponsorları

Kadın Dizi Kıyafetleri. Her bölümünde bir buhran olan dizide, merak edilen diğer bir konu ise giyilen kıyafetler. Özellikle Pırıl’ın giydiği kıyafetler ve Bahar’ın renkli kazakları dikkatleri üzerinde topluyor. Bizler de dizide yayınlanan kıyafetleri sizlere özel hazırladığımız bağlantılarla çok kolay bir şekilde ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz. Birebir oluşturulan kolay bağlantılarla sizler de bu sayede zorlanmayacaksınız. Şimdi tüm kıyafetleri incelemenin zamanı geldi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir