Kalk Gidelim Dizi Kıyafetleri

TRT 1 en sevilen dizilerinden biri olan Kalk Gidelim tüm hızıyla devam ediyor. Komik sahnelerin yaşandığı dizide başrollerde Ufuk Özkan (Seyfettin Dal), Erken Sever ( Mustafa Ali Dal), Ayça Varlıer ( Nurcan Dal), Mehtap Bayri ( Sevda Dal), Kerem Kupacı ( Halil Kalkar), Fusun Kostak (Nuriye Dal Korkar) gibi sevilen oyuncular yer almaktadır. Her Cumartesi saat 20:00 de yayında olan dizi hafta sonları izlenmede ilgi gören dizilerdendir. Kalk gidelim dizi hikayesinden bahsedelim.

Kalk gidelim dizi modası
Kalk gidelim dizi modası için TIKLAYINIZ.

Birinci Sezon Hikayesi

Mustafa Ali ailesinin karşı gelmesine rağmen genç yaşında İstanbul’a gelmiş ve sosyetik bir güzel bayan ile evlenmiştir. Üstelik anne ve babasının gelin adayları olan Meryem’i geride bırakarak. Mustafa Ali yaptığı işlerini bir fabrika kuracak kadar büyütür ve ailesine zaman ayıracak ve onları ziyarete gidecek zaman bulamamıştır. Mustafa Ali’nin ailesi oğullarından hayırsızlığından yakınırken çocuklar bir çırpıda büyümüştür. Mustafa Alinin de şirketi de hızlı büyümüş fakat yanlış kararlar ile hızlı bir çöküşe geçmiştir. Mustafa Ali çaresizlikten tatile gidiyorum bahanesi ile ailesini topladığı bir köyün yolunu tutar.

TÜM DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Mustafa’nın ne varsa kendi memleketinde vardır. Anasını babasını kardeşlerini topraklarını çok özlemiştir. Mustafa köyüne ne kadarda iflas edip dönse de bunu köylülerden saklamaya çalışır ama beş kuruşsuz döndüğü hemen yayılır. Mustafa Alinin köye gelişini herkes gibi Meryem’de duyar. Meryem köyün ağası olmuştur ve şimdi onun çekeceği vardır.Günler geçtikçe Mustafa ve ailesi burada yaşanamaz dedikleri köye alışmaya ve sevmeye başlarlar. Babaanne ve Dede sevgisinin sıcaklığı ile doğa yaşamıyla iç içe olmanın huzurunu tadacaklar. Köyde birlikte çalışarak emek sarf ettikleri toprakların filizlendiğini görecekler ve dostluk ve sevginin parayla alınamayacağını öğrenecekler.

kalk gidelim dizi modası
Kalk Gidelim Dizi Modası Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

İkinci Sezon Hikayesi

Mustafa Ali köyde yaşamaktan mutluda gözükse karısı Nurcan baskılar sonucu tekrar İstanbul’a dönmeye ikna eder. Tüm malvarlığını kaybetmiş Nurcan ve Mustafa ’yı İstanbul’da neler bekliyor. Köyden gelen Mustafa’nın misafirleri buraya ayak uydurabilecekler mi? Dal ailesi hep birlikte yaşamaya devam edebilecekler mi? Köye gelen yabancı kimin hayatını değiştirecek? Gençler evlilik hayallerinde nasıl bir sonuca varacaklar? Dizinin devamında bunları hep beraber görmüş olacağız. Kalk gidelim dizi kıyafetleri, kalk gidelim dizi sponsorları, kalk gidelim dizi modası kıyafetlerini sitemizde paylaşmış olacağız.

KALK GİDELİM KIYAFETLERİ
KALK GİDELİM KIYAFETLERİ

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir