Kalp Atışı 23.Bölüm Kıyafetleri

Kalp Atışı 23.Bölüm Kıyafetleri sizler için araştırıldı ve yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz. Öncelikle Kalp Atışı 23.Bölüm konusuna göz atalım. Öykü Karayel Kalp atışı kıyafetleri çok beğenilirken Eylül gelinlik içinde  Masallardaki Prensesler kadar mutlu ve kuğu kadar zarif ve güzel görünüyordu. Sonunda ali Asafa kavuşmuştu Eylül romantik sevgili Ali Asaf sonunda gönlünü yapmıştı sevdiği kadının ve nikahla noktalanan mutluluğun ilk sabahında Eylül yatakta Ali Asafı bulamaz üstelik her yer kanlar içerisindedir ve kapı zili çaldığında gelenler ise Polisdir. Kanlar içinde bir yatak yeni damat Ali Asaf ise ortalıkta yok ve 1.derece suçlu olarak göz altına alınan güzel gelin Eylül soluğu karakolda alır. Eylül suçsuzluğunu kanıtlar fakat ali Asaf nerede? ali Asaf yaşıyor mu? sorularının cevabının arandığı Kalp Atışı 23.Bölümde bakalım daha neler olacak derken sıra Kalp Atışı 23.Bölüm Kıyafetlerinde

Dilerseniz Kalp Atişı 22.Bölüm Kıyafetlerine göz atabilirsiniz.

Kalp Atışı Dizi kıyafetleri arasında, İpeğin zımbalı montu, Kalp Atışı 23.Bölümde Nazlının giydiği tek omuzlu yeşil kadife elbise ile Kalp Atışı 23.Bölümde Eylülün giydiği kaban hangi marka?Kalp Atışı sponsorları kim? açıklıyor olacağız.

Kalp Atışı dizi kıyafetleri ve Kalp Atışı dizi sponsorları başta olmak üzere dizide giyilen, elbise, kazak, ayakkabı, mont, kaban, çizme, gömlek, takım elbise, smokin, ayakkabı,çanta ve tüm aksesuarlar ile ilgili bizlere yazın sizler için araştıralım.

Kalp Atışı 23.Bölüm Kıyafetleri

 

 

 

Kalp Atışı 23.Bölümde Nazlının giydiği tek omuzlu yeşil kadife elbise
Kalp Atışı 23.Bölümde Nazlının giydiği tek omuzlu yeşil kadife elbise Adil Işık ürünü görmek için Tıklayınız

 

Kalp Atışı 23.Bölümde Nazlının giydiği topuklu ayakkabi
Kalp Atışı 23.Bölümde Nazlının giydiği topuklu ayakkabi Hotiç

 

Kalp Atışı 23.Bölümde Ali Asafin giydigi pijama takimi
Kalp Atışı 23.Bölümde Ali Asafin giydigi pijama takimi H&M

 

Kalp Atışı 23.Bölümde İpegin giydigi yesil zımbalı mont
Kalp Atışı 23.Bölümde İpegin giydigi yesil zımbalı mont Ece Deya Offical 

 

 

Kalp Atışı 23.Bölüm Fragmanı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir