Kalp Atışı Eylül’ün Arabası

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı, senaryosunu Makbule Kosif, Eda Tezcan, Melis Veziroğlu Yılmaz, Meryem Demirli ve Ahmet Ruhan Arca’nın yazdığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor.

Kalp Atışı Eylül’ün Arabası

dizi kiyafetleri.netoyku-karayel-altin-kelebek
dizi kiyafetleri.netoyku-karayel-altin-kelebek

Gökhan Alkan ve Öykü Karayel  44.Altın Kelebek Ödüllerinde en yakışan dizi çifti seçildi. Öykü Karayel güzelliği ile çok beğenilirken Kalp Atışı dizisinde farklı yönleri ilede göze çarpıyor. Kalp Atışı Eylül’ün Arabası dizilerde kullanılan arabalar içerisinde en favori gösteriliyor. Eylülün kullandığı araba markası ” Porsche” Hızlı ve Öfkeli bir bayanda bu araba cuk oturmuş. Eylül özellikle kovalama sahnelerinde gaza sonuna kadar basıyor ve hızlı kalkışları ile ilgi çekiyor. Modeli ise Porsche 911 serisinden Carrera 4S. olan Eylülüln arabası siyah rengi ile de çok cool ve karizmatik görünüyor.

Dizilerde Giyilen Kıyafetler için Tıklayınız

Kalp Atışı Eylül’ün rolü gereği liseli yıllarda ailesini kaybetmiş ve çalışarak tıp fakültesini bitirmiş hanım hanımcık  mütevazi ve beklentisi yüksek olmayan sakin bir rolle can verirken Kalp Atışı Eylül’ün Arabası ile rolüne ters düşse de izleyicisinden tam not alıyor. Kalp Atışı Eylül kıyafetleri arasında Eylülün giydiği kazak, pantolon, topuklu bot, çanta, spor ayakkabı, kaban, mont, çizme, takı ve tüm aksesuarları çok beğenilirken Kalp Atışı Dizi Kıyafetleri ve Kalp Atışı sponsorlarına ulaşmak için Tıklayınız

Kalp Atışı Eylülün Arabası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir