Kara Sevda 63.Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 63.Bölüm Kıyafetleri 5 Mart çarşamba akşamı merakla bekleniyor. Nihan bu hafta ne giydi? Nihan kombinleri hangi marka? Nihan kıyafet sponsorları kim? çok merak edilirken. Kara Sevda 63.Bölüm Kıyafetleri açıklandıkça sayfamızı güncelliyor olacağız.

Nihan kıyafetleri 63.Bölümde de çok beğenilecek. Nihan lacivert bluz, lacivert pantolon ayakkabısı ve lacivert mont kombini ile çok zarif görünürken, Nihal siyah kürk yakalı kaban, gözlük ve çanta kombini ile çok şık. Nihan güneş gözlükleri hangi marka? Nihan’ın 63.Bölümde taktığı siyah çanta nereden araştırıyoruz. Kara Sevdanın yeni gözdesi Mercan kıyafetleri ise spor ve rahat giyinmeyi seven hanımların beğenisi kazanırken. Mercan siyah deri ceket, Mercan kırmızı deri mont, siyah pantolon ve botları hangi marka açıklanacak.

Kara Sevda 63.Bölüm Mercan Deri Mont
Kara Sevda 63.Bölüm Mercan Kırmızı Deri Mont

Kara Sevda 62.Bölüm Mercan Deri Mont Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 62.B ölüm Nihan Pul Kolye Fiyatı

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında beylerin gözdesi Emir ve Kemal kıyafetleri 2017 erkek modasını yansıtırken Baharlık trençkot, takım elbise, gömlek ve ayakkabılar içinde dizinin beyleri takipçilerinden tam not alırken. Kemal’in giydiği siyah trençkot, gri gömlek, Emir lacivert kaban markaları açıklandıkça sizler ile paylaşıyor olacağız.

Nihan Bej Kaban Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 63.Bölüm Kıyafetleri Galeri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir