Kara Sevda 64.Bölüm Kıyafetleri

12 Nisan Çarşamba Kara Sevda 64.Bölüm Kıyafetleri ile izleyicisini Star TV ekranlarına bağlayacak. Asu ile Nihan derken bir de Mercan Komiser ile kızışan Kemal hayranları güzel kadınların giydikleri çok beğeniliyor. Kara Sevdanın gözdesi Nihan kıyafetlerine güçlü bir rakip geldi. Mercan ile Nihan güzellikte ve Kemal aşkında birbiri ile kapışmaya başladı bile. Ne giyse yakışan Nihan stili her hafta çok beğenilirken deri detaylı Mercan kıyafetleri Sokak modasını yansıtıyor ve rahat seçimler ile tercih sebebi. Mercan her hafta birbirinden güzel model ve renkte deri montları ile ilgi çekerken 64.Bölümde Mercanın giydiği kahverengi deri mont, pantolon ve spor ayakkabı markaları araştırılıyor.

Kara Sevda 64.Bölüm Kıyafetleri
Kara Sevda 64.Bölüm Mercan Deri Mont Fiyatı

Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 64.Bölümde Nihan Bej kaban hangi marka? Nihan sponsorları kim? açıklandıkça yazımızı güncelliyor olacağız. Zeynep siyahlar içinde inci gibi parlarken giydiği siyah mont, Zeynep siyah triko ve pantolon ile çok şık görünüyor.

Erkek modasına yön veren Emir kıyafetleri arasında 64.bölümde Emir Siyah mont, triko pantolon ve Kemalin 64.Bölümde giydiği lacivert kaban ilgi çekici

Kara Sevda 64.Bölüm Nihan Bej Kaban Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 64.Bölüm Kemal Kaban Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 64.Bölüm Zeynep Siyah Kombini

Kara Sevda 64.Bölüm Mercan Spor ayakkabı Fiyatı

Kara Sevda 64.Bölüm Kıyafetleri Galerisi

 Kara Sevda Tüm Bölümlerin sponsorları için buraya tıklayın.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir