Kara Sevda 66.Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 66.Bölüm Kıyafetleri 26 Nisan çarşamba akşamı zirvedeki yerini alacak görünüyor. Bahar güzelliğinde bir bölüm ile ekrana gelecek 66.Bölümde Zeynep giydiği gelinlik ile 2017 Gelin adaylarına trend gelinlik modelleri ile ilgili ipuçları verirken. Nihan Kemal ile geçireceği gün için tek omuzlu turuncu elbise ile bahar modasının en güzel çiçekleri gibi görünüyor. Kara Sevda 66.Bölüm Kıyafetleri arasında zirvede yine Nihan kıyafetleri var. Nihan omuz detaylı gri trikosu, Nihanın beyaz pantolonu ve ekru botları ile 2017 İlkbahar modasını yansıtan kombinleri arasında Nihan çiçekli pantolon ve beyaz triko,Nihan bağlamalı gri triko, Nihan ekru kaban, Nihan’ın giydiği kadife bluz ile çarşamba akşamının en beğenilecek isimleri arasında Nihan kıyafetleri zirvedeki yerini almayı bekliyor.

Kara Sevda 66.Bölüm Nihan Turuncu Elbise
Kara Sevda 66.Bölüm Nihan Turuncu Elbise

Nihan’ın 66.Bölümde giydiği kadife Bluz Markası ve Fiyatı

Kara Sevda Nihan’ın 66.Bölümde giydiği beyaz şeritli siyah pantolon Markası ve Fiyatı

Nihan’ın 66.Bölümde giydiği bağlamalı gri bluz Markası ve Fiyatı

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında 66.Bölümde Zeynep’in giydiği gelinlik, Asu’nun siyah takımı ve Mercan bordo deri ceket dizi modasını takip eden hanımlar için araştırılıyor. Bakalım 66.Bölüm Kara Sevda kıyafetleri nereden? Kara Sevda kıyafetleri hangi markalar? 66.Bölüm Kara Sevda sponsorları kim? araştırıyoruz.

Kara Sevda Kıyafetleri arasında erkek modasını takip eden beylerin beklentilerini boşa çıkarmayacak Kara Sevda  66.Bölüm kıyafetleri arasında Emir’in giydiği lacivert takım elbise, Emir’in fermuarlı siyah gömleği, Kemal’in giydiği siyah triko, Kemal lacivert trençkot ve Hakanın damat olurken giydiği siyah takım elbise yer alıyor.

Kara Sevda 66.Bölümde neler olacak olacak Hakan ve Zeynep’in nikahı mutlu son ile noktalanacak mı? Nihan ve Kemal aşkını yeni bir ayrılık mı? bekliyor. Nihan yakalama emri ile hapse mi? girecek sorularının aranacağı Kara Sevda 66.Bölüm için 26 Nisan akşamı Star TV ekranlarında olmanız yeterli.

Kara Sevda 66.Bölümde Zeynep’in gelinliği:Zeynep Suer

Kara Sevda 66.Bölümde Emir’in Takım Elbisesi: Beymen

Kara Sevda 64.Bölüm Nihan Bej Kaban Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 64.Bölüm Kemal Kaban Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 64.Bölüm Zeynep Siyah Kombini

Kara Sevda 64.Bölüm Mercan Spor ayakkabı Fiyatı

Kara Sevda 64.Bölüm Mercan Deri Mont Fiyatı

 

Kara Sevda 66.Bölüm Fragmanı

Kara Sevda 66.Bölüm Kıyafetleri Galerisi

 

Kara Sevda Tüm Bölümlerin Sponsorları için buraya tıklayın

Nihan turuncu Elbise :Zara

1 thought on “Kara Sevda 66.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir