Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 57. Bölüm

Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 57. Bölüm bu hafta da kendinden çok söz ettirecek. Kara Sevda 56. Bölümde Nihan’ın giydiği elbise çok beğenildi. Genç kızlar yıl sonu balosu için şimdiden fikir oluşturdu. 2017 modasını yansıtan Kara Sevda Dizi Kıyafetleri bu haftada dizi modasına yön verecek görünüyor. Nihan’ın giydiği dizi kıyafetleri sponsorları merak konusu? Nihan’ın kıyafetleri hangi marka ve fiyatı ne kadar? sorularının cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Kara Sevda 57. Bölümde Nihan ve Kemal hediye paketinde bulamadıkları cevabın çok yakında olduğunu fark eder. Zeynebi son anda kurtaran Emir Kemaller ile aynı mekanda dır. Emir’in plansız bu adımı gerçeğe getiren yolda ilk adım olacaktır. Kemal bulacağı ipucunu doğru kullanır ise gerçeğe giden yolda büyük koz olacaktır. Zeynep Emir’in Nihan için her şeyi yapabileceğini bir kez daha anlayacak ve Zeynep’in işi artık çık zor. Asu ise Emir’in Kemal ile Nihan’ı ayırma isteğinden neden vazgeçtiğini anlayamaz ve katili bulma yolunda Kara Seda izleyicisine bir işaret gönderir.

Kara Sevda 57. Bölüm Nihan Mont-Pantolon-Bot
Kara Sevda 57. Bölüm Nihan Mont-Pantolon-Bot 

Nihan Mont Arkası: Alpha Industries , Nihan bordo pantolon ve giydiği bordo bot

 

Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 57. Bölüm arasında Nihan’ın giydiği ceket , beyaz mont, bere ve eldiven,  Kahverengi Palto, Kemalin Lacivert Kabanı, Siyah montu ve giydiği takım, Emir’in Lacivert kabanı ve ceketi, Zeynep bordo kaban, yeşil triko ve botları bu haftaki merak edilenler listesini oluştururken Kara Sevda Dizi Kıyafetleri bu hafta da dizi stiline yön verecek görünüyor.

Kara Sevda 56. Bölüm Nihan topuklu pudra Ayakkabı

Kara Sevda 56. Bölüm Emir Kaban Markası ve Fiyatı

Kara Sevda Nihan 57. Bölüm Kahve Palto Markası ve Fiyatı

Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 22 Şubat 57. Bölüm Galerisi

Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 57. Bölüm 

Tüm Bölümler için buraya tıklayınız

 

 

 

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir