Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 59.Bölüm

8 Mart akşamı Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 59.Bölüm de yine heyecan ile bekleniyor. Kara Sevda Nihan kıyafetleri çarşamba akşamlarına damga vururken Kara Sevda Dizi Kıyafetleri sponsorları kim? merak ediliyor. 59. Bölümde Nihan kıyafetleri arasında, Nihan’ın giydiği siyah kaban, yeşil triko, bluz,ceket Nihan’ın giydiği haki mont içinde giydiği beyaz triko, Nihanın ayağına giydiği bot, çizme ve ayakkabılar ile Nihan’ın takıları hangi marka açıklanıyor.

Kara Sevda 59.Bölüm konusu ise Nihan Ozanın öldürüldüğü görüntüleri izler ve artık Zeynep için çanlar çalmıştır. Nihan yüzleşmek için Zeynep’in peşine düşer. Emir ise Zeynep’i kaçırmak için yine planlar yapmıştır. Fakat Nihan Zeynep’i saklandığı yerde bulur. İntikam ve öfke dolu karşılaşma bu akşama damgasını vuracak. Kemal kardeşi ve sevdiği kadın arasında doğru ile yanlışı ayırt etmekte bu sefer aklını mı? yoksa kalbini mi? dinleyecek kaçırılmayacak Kara Sevda 59.Bölüm için Star TV ekranlarında olmanız yeterli.

Kara Sevda 59.Bölüm Nihan Kazak Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 59.Bölüm Nihan Pantolon

Kara Sevda 59. Bölüm Nihan Yanları Şeritli Pantolon Markası ve Fiyatı

Kara Sevda Kıyafetleri 59.Bölüm içinde Asu’nun giydiği bej kaban, beyaz triko ve petrol mavisi ceket, Zeynep siyah kaban, Zeynep’in giydiği gri kopşonlu kaban, siyah pantolon ve taktığı çanta ile Zeynep’in giydiği gri gecelik ve sabahlık dizi odasına yön veren trendleri yansıtır iken Kara Sevda kıyafet markaları açıklanıyor.

Kemal ve Emir kıyafetleri erkek moda takipçilerinin beğenisini alırken. Kemalin giydiği siyah kaban, mavi triko, Kemalin ceket ve gömlek markaları açıklanıyor. Elit seçimlerin sahibi Emir dizi kıyafetleri arasında Emir siyah kaban, lacivert gömlek ve Emir’in taktığı saat markaları açıklanıyor.

Nihan Beyaz ceket
Nihan Beyaz ceket Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 58. Bölüm Nihan Beyaz Ceket Markası ve Fiyatı

Nihan 58.Bölüm Gri Elbise
Nihan 58.Bölüm Gri Elbise Fiyatı

Kara Sevda 58. bölüm Nihan Küpe Fiyatı

Kara Sevda 58. bölüm Asu Kolye Fiyatı

 

Kara Sevda Dizi Kıyafetleri 59.Bölüm Galerisi

Tüm Bölümler için buraya tıklayınız
Kara Sevda 59. Bölüm Nihan Siyah Kaban: Ekol

Kara Sevda 59. Bölüm Nihan Siyah Beyaz çizili Triko: Mergim

Kara Sevda 59. Bölüm Nihan Haki Mont : Zara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir