Kara Sevda 62.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kara Sevda 62.Bölüm Dizi Kıyafetleri ile Nihan yine çarşamba akşamına damga vuracak güzellikte. Nihan giydiği bej kaban , beyaz triko ve kolyesi ile sezonun modasını yansıtırken, makyajı saçı ile uyum içinde ve sade güzelliğini ortaya çıkarmış. Nihan 62. Bölüm de Gri Kaban, siyah topuklu botları da çok yakışmış.

Kara Sevda Kıyafetleri arasında Nihan ve Asu ilgi çekerken. Diziye Mercan  komiser karakteri ile giriş yapan Gizem Karaca kıyafetleri de çok beğenilecek görünüyor. Mercan kıyafetleri arasında siyah  deri ceket, siyah bluz, bot,  kolyeleri ve gözlüğü dikkat çekici duruyor.

Kara Sevda 62.Bölüm konusu ise Asu öldürülür ve  cinayeti kimin işlediğini bulmak için Komiser Mercan devreye girer. Emir ise annesinin gözünde kendini aklamak için Asu cinayeti ile yakından ilgileniyor. Asu’yu kim  öldürdü? Kemal evde bulunan deliller ile baş şüpheli durumuna düşer ve Mercan Komiser bakalım Kemali tutuklayacak mı? Asıl suçlu kim? sorularına cevap aranacak 62. Bölüm için Star TV ekranlarında 29 Mart Çarşamba akşamı ekran karşısında yerini almanız yeterli.

Kara Sevda Dizi Kıyafetleri arasında Emir ve Kemal kıyafetleri erkek moda takipçilerinin gözdesi. Emir’in giydiği siyah Takım elbise, saat ve kabanı ilgi çekici. Kemal ise Siyah trençkot, Lacivert gömlek ve pantolon ile Kemalin siyah botları 2017 modasını yansıtırken Kara Sevda Sponsorları kim? sorusuna cevap arayanlar için açıklandıkça yazımızı güncelliyor olacağız.

Kara Sevda 62.Bölüm Mercan Deri Mont
Kara Sevda 62.Bölüm Mercan Deri Mont Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 62.B ölüm Nihan Pul Kolye Fiyatı

Nihan 62.Bölüm Bej Kaban Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 62.Bölüm Dizi Kıyafetleri Galerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir