Kara Sevda Kıyafetleri 56. Bölüm

Kara Sevda dizi Kıyafetleri 14 Şubat haftasına uygun bir kombin seçmiş. Aşk kokan sahneler izleyiciyi ekrana bağlayacak. Bir türlü kavuşamayan aşıklar Nihan ve Kemal Aşk haftasına özel muhteşem dansları sizleri büyüleyecek. Aşk kokan bölümde Nihan’ın giydiği kırmızı elbise, kemeri ve kalın topuklu işlemeli ayakkabısı Kara Sevda Kıyafetleri 56. Bölüm öne çıkan parçaları.

Kara Sevda 56. Bölüm diğer konusu ise Kemal Deniz için hapse düşer ama Emir Deniz konusunda çok kararlıdır. Kemele kızını vermeyi asla düşünmez iken Zeynep de Emirden hamile olması ile Emir’in kafası biraz daha karışacak. Emir kendi öz çocuğu için ne yapacak. Emir bu sefer öz baba olmak isteyecek mi?

Kara Sevda Kıyafetleri 56. Bölüm
Kara Sevda Kıyafetleri 56. Bölüm Kırmızı  Elbise  ve Ayakkabı markası

Kara Sevda dizi  Kıyafetleri arasında her zaman ki gibi Nihan kıyafetleri geliyor. 14 Şubat öncesi şık seçimleri tercih eden hanımların akıllarındaki kombin ile uyumlu olacak Nihan kıyafetleri markaları açıklanıyor.

Kara Sevda Nihan kıyafetleri arasında pudra mont ve desenli mont, Nihan Bej pantolon ve kazak ile kombin’lenmiş şal ile Nihan takıları da merak edilirken en çok Nihan kırmızı elbise  ve topuklu ayakkabı dikkat çekecek.

Kara Sevda Nihan kıyafetleri arsında Kemalin Siyah gömleği ve pantolonu çok beğenileceğini düşünürken, Kemalin giydiği aban, palto, trençkot modelleri ve renkleri kadar  Kemal triko ve gömlek modelleri de çok beğenler arasında iken. Diğer yakışıklı Emir kıyafetleri ise şık ve asil seçimler ile büyük beğeni alıyor.

Nihan Kırmızı Gömlek Elbise

Kara Sevda 56. Bölüm Nihan topuklu pudra Ayakkabı

Kara Sevda 56. Bölüm Ayhan Trençkot Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 56. Zehir Mont Markası ve Fiyatı

Kara Sevda Dizisine ait Tüm Kıyafetler için buraya tıklayınız

22 thoughts on “Kara Sevda Kıyafetleri 56. Bölüm

  1. Merhaba size bu gün araştırma yaparken rastladım? gerçekten çok başarılısınız tebrik ederim ? size minik bir sorum olacak Kara Sevda dizisinin dün akşam yayınlanan 56.bölümünde Nihanin dizi başında giydiği krem rengi şişme tarz uzun montun bilgilerini bulamadım ? Bana yardımcı olurmusunuz ? Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir