Kara Sevda Kıyafetleri 58.Bölüm

Bu hafta Kara Sevda Kıyafetleri 58.Bölüm arasında en çok Nihan’ın beyaz ceket-pantolon kombini, Nihan’ın giydiği gri siyah deri kemerli elbisesi ile Nihan bileklik ve küpe modelleri çok ilgi çekici. Nihan bu haftada en çok beğenilen dizi kıyafetleri listesinin zirvesine aday.

Nihan 58.Bölüm Gri Elbise
Nihan 58.Bölüm Gri Elbise Markası

Kara Sevda 58. Bölümde Nihan Elbise Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 58. Bölüm Nihan Beyaz Ceket Markası ve Fiyatı

Kara Sevda 58. bölüm Nihan Küpe
Kara Sevda 58. bölüm Nihan Küpe Fiyatı

Kara Sevda 58. Bölüm de Kemal Zeynebi ipten alır ve Nihan gibi kardeş kaybetmek nasıl bir duygu ile katili saklamalı mı? düşüncesi arasında gidip gelir iken, Nihan gazetecilere Emir ile evliliğinin gerçeklerini anlattı bakalım Emir bundan sonra nasıl bir yol izleyecek? Kemal ile Nihan’ın duygusal anları ile renklenecek Kara Sevda 58. Bölümde bakalım Nihan ile Kemal Zeynep ile olan sınavlarını geçebilecekler mi? Bebek Deniz büyüdü ve 1 yaş partisini gerçek ailesi ile birlikte kutlayacağı bu bölümde mutluluğa giden sona yaklaşılıyor mu?

Kara Sevda 58. bölüm Asu Kolye
Kara Sevda 58. bölüm Asu Kolye Fiyatı

Kara Sevda Dizi Kıyafetleri arasında Asu’nun giydiği petrol mavisi elbise ve küpeleri, Leyla’nın giydiği gri elbise ve bebe mavisi kaban, Zeynep gri triko ve deri tayt dizi modasını takip eden hanımların beğenisine sunuluyor.

Kara Sevda kıyafetleri arasında son moda trendleri yakından takip ede beylerin ilgisini çekecek Kemalin giydiği mavi gömlek ve pantolon, Kemalin taktığı saat ve kemer ile Emir’in giydiği lacivert mont, Ayhan lacivert takım elbise erkek modasına yön veriyor. Denizin yaş günü elbisesi de merak edilenler arasında.

Kara Sevda Kıyafetleri 58.Bölüm 1 Mart Galerisi

2 thoughts on “Kara Sevda Kıyafetleri 58.Bölüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir