Kardeş Çocukları 12. Bölüm Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 12. Bölüm Fragmanı

Kardeş Çocukları 12. Bölüm Kıyafetleri ve markalarının yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda, Hayat annesine yapmış olduklarının pişmanlığıyla sıkı sıkıya sarılırken, Umay’ın ise yıkılarak yenilgiyi kabul etmeye niyeti hiç yoktur. Umay’ın yalanlarını Hayat henüz kabullenememiş iken, Hayal’in Volkan ile olan olayları öğrenmesi ortalığı karıştırır. Öfkesi bitmeyen Hayal’in öfkesi, Umay ve Ümran için de sınav oluyor. Hayat kendisi hakkında çıkan gerçeklerin ardından evden ayrılmaya karar vermiştir. Umay ve Ümran tehlikeli bir savaş içindedir. Ümran ve Hayat’ın kararlığı karşısında, Umay en güçlü silahını kullanır. Hayat annesi ile ilgili artık yeni bir sayfa açmaya karar verirken, Yıldırım öfkeli olan Ümran’ın öfkesi yıkıcı haldedir. Umay sırları ile köşeye sıkışmıştır. Cansel ve Reşat’ın görünen uygunsuz görüntüleri dengeleri değiştirmek üzeredir. Umay, Rezza’nın Ümmü olduğu öğrenmiş ve buda onu yüzleşmesinin fitilini artırır.

Kardeş Çocukları Hayat kırmızı ceket
Kardeş Çocukları Hayat kırmızı ceket için Tıklayınız.

 

Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Kaban
Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Kaban toucheofficial

Kardeş Çocukları 12. Bölüm Dizi Sponsorları

Kardeş Çocukları 11. Bölümde Yaşananlar

Hayal ve Hayat Umay’ın gecesi için hazırlanmaktadır. İdil’in içeceğini Hayat ilaç atar ve orada fenalaşır. Gecede Ümran güzelliği ile herkesin dikkatini çekmektedir. Reşat’tan habersiz bakışlarla Umay Yıldırım’ı izlemektedir. Bunun farkında olan Umay, Yıldırım’a sinirli gözlerle bakarken, Yıldırım’da Umay’a karşı öfkeli şekilde bakmaktadır. Yaşanan saçmalıklara dayanamayan Reşat geceyi erken kapatır. Reşat kendisini arayan Umay’ın telefonunu meşgule veriyor. İçeceğine ilaç atılan Hayat fenalaşmaya başlıyor. Hayat’ı Umay eşine dostuna takdim eder. Bunu Hayal’e arkasına dönerek yapar. O sırada Reşat eve gelir. Cansel ile Umay’ın banyosunda karşılaşıyor. Ümran ve Umay, Hayat için endişelidir. Kendini ısrarla toplamaya çalışan Umay’ı Hayat durdurmak ister. Hayat bu seferde Umay’ı dinliyor. Cemal salona sonunda giriş yapar. Ümran ve Umay arasında kavga ettikleri sıra içeri giren Cemal’i Hayat görür. Hayat hemen oradan apar topar kaçar.Kardeş Çocukları 12. Bölüm Kıyafetleri ve eski bölüm Dizi kıyafetleri sitemizde sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Kardeş Çocukları Hayat Tulum
Kardeş Çocukları Hayat Tulum incelemek için tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Hayat kombini
Kardeş Çocukları Hayat kombini incelemek için tıklayınız

Kardeş Çocukları 12. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Zengin ve Yoksul Dizi Kıyafetleri için tıklayınız.

Hayat fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Kan testi yapılırken çıkan sonuçta kanında uyuşturucu bulunur. Hayat’ın içeceğine İdil’in bir şeyler katarken Volkan çekmiş olduğu video ile yakalıyor. Hayat hastanede gözlerini açtığında babasını gördüğünden emindir. Hayat’ın kesinlikle uyuşturucu kullanmayacağınız annesi Ümran biliyor. İdil’i karşısına alan Yıldırım şişede ne vardı diyerek soruyor. Umay ve Reşat arasında soğuk savaş çıkar. Reşat Cansel’in ağına düşmüş ve Umay’ı cezalandırmak adına risk almaya karar verir.

ADL elbise modelleri
ADL elbise modelleri incelemek için tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Ümran trençkot
Kardeş Çocukları Ümran trençkot incelemek için tıklayınız.

 

Mango Yeni Sezon Ceket modelleri
Mango Yeni Sezon Ceket modelleri incelemek için tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Umay Payet Elbise
Kardeş Çocukları Umay Payet Elbise incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir