Kardeş Çocukları 13. Bölüm Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 13. Bölüm Fragmanı

Kardeş Çocukları 13. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde bu hafta, öğrendikleri ile alt üst olan Yıldırım, Umay ve Ümran arasında sert geçecek bir yüzleşme beklenir. Ümran, Yıldırım’ın bu öğrendikleri karşısından tamamen hazırlıksız yakalanmışken, Umay’ın aniden yaptığı bir hamle ile kendisini yeni bir ateşin içinde bulur. Umay’ın bu hamlesi Yıldırım ve Ümran arasında olan dengeleri değiştirir. Hayat’ın hedefinde Yıldırım vardır. Kardeş Çocukları Kıyafetleri ve markaları aynı zamanda sürekli olarak güncellenmeye devam etmektedir.

Kardeş Çocukları Hayal elbise
Kardeş Çocukları Hayal elbise Spazio Shop.

 

Umay Karay kırmızı elbise
Umay Karay kırmızı elbise Seçil Akkaya.

 

Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Kaban
Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Kaban toucheofficial

 

Adil Işık elbise
Adil Işık yeni bahar elbise modellerini incelemek için Tıklayınız.

Kardeş Çocukları 12. Bölüm Özeti

Hayat teyzesi hakkında bilmediği tüm gerçekleri Yıldırım’dan öğreniyor. Bunu öğrenirken yanlarında Ümran ve Yıldırım’da vardır. Hayat’ın hikayenin gerçeğini yanlış bildiğini Ümran ve Yıldırım öğrenir. Hikaye de ki gerçek kötülerin Yıldırım, Umay ile birlikte kendisinin olduğunu söylüyor. Hayat’ın gerçeklerin karşısında tüm hayalleri yerle bir olur. Sen gerçekten bir yılansın diyerek Umay’a hakaret eder. Hayat annesine yaptığı haksızlar dan ona sarılarak kendisinin affetmesi istiyor. Ümran ve Umay arasında bundan sonra yeni bir dönem başlangıcı olur. Umay fakat bu yenilgiyi kabul etmez.

Kardeş Çocukları Hayat kırmızı ceket
Kardeş Çocukları Hayat kırmızı ceket incelemek için tıklayınız.

 

Afra Saraçoğlu Mont
Afra Saraçoğlu Mont markası için Tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Hayal Askılı Elbise
Kardeş Çocukları Hayal Askılı Elbise için Tıklayınız

Kardeş Çocukları 13. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Zengin ve Yoksul Kıyafetleri incelemek için Tıklayınız.

Volkan ağzında duyan Hayal, Hayat ise öpmüştüm itirafını duyduğunu söylerken bunu Hayal’de duyar. Volkan ile yaşananları Hayal’in öğrenmesi ile birlikte ortalık karışıyor. Volkan aşık olduğunu Hayal’e Hayat anlatır. Volkan’a dönen Hayal sende mi ona aşık diye sorar. Volkan ise ona hayır der ve Hayat’ı hayal kırıklığına sokar. Hayat ise evden gitmek ister. Bunu izin vermek istemeyen Umay elindeki bütün kozları kullanmaya çalışır. Umay planlarının içine Cemal’i bile alet etmiştir. Hayat bundan sonra annesi ile yeni bir sayfa açmaya karar verirken, Yıldırım’a olan kızgınlığı ve öfkesi Ümran’da yıkıcı bir hal almıştır.

Kardeş Çocukları Hayat Tulum
Kardeş Çocukları Hayat Tulum incelemek için tıklayınız

Kardeş Çocukları 13. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Rezzan’ın Umay’ın Ümmi olduğunu öğrenmesi ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bu ikili karşı karşıya gelir. Rezzan’ın yüzene katil olduğunu Umay söyler. Bu ikili arasında yaşanan gerginlik sonrasında Umay kendisini dışarı zor atar. Kardeş Çocukları 13. Bölüm Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları güncellenmeye devam edecektir.

Mango Bikini ve Pareo yeni sezon ürünleri
Mango Bikini ve Pareo yeni sezon ürünleri incelemek için tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Ümran trençkot
Kardeş Çocukları Ümran trençkot incelemek için tıklayınız.

 

Kardeş Çocukları Hayat kombini
Kardeş Çocukları Hayat kombini incelemek için tıklayınız

 

Koray Spor Nike indirimleri
Koray Spor Nike indirimleri incelemek için tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir