Kardeş Çocukları 7.Bölüm Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Fragmanı

Kardeş Çocukları 7.Bölüm son fragmanı yayınlandı. Stra TV’nin sevilen dizilerden olan Kardeş Çocukları 10 Mart Pazar günü yayında olacaktır. Yıldırım, Hayat’ın olaylı gecesi geçmiş zamanla ilgili bir yüzleşmeye sürükleniyor. Ümran geceyi kabusa çevirmesi Cemal’in bir oyunudur. Ertesi günde olaylı gecelerin yankıları devam ettiği sırada, Reşat’ın beklenmek hamlesiyle Umay alt üst olur. Kardeş Çocukları Kıyafetleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Pembe Bluz
Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Pembe Etek kombini için Tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Hayal Bluz
Kardeş Çocukları Hayal Bluz markası jimmy key
incelemek için Tıklayınız.

 

hayat gri hırka
Hayat gri hırka Jimmy Key.
Kardeş Çocukları Nur Fettahoğlu Ebise
Kardeş Çocukları Nur Fettahoğlu Ebise markası raisavanessa              incelemek için Tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Afra Kırmızı Desenli Elbise
Kardeş Çocukları Afra Kırmızı Desenli Elbise markası thelatestthing

 

Kardeş Çocukları Umay kazak
Kardeş Çocukları Umay kazak On Triko, mont Zara ve ayakkabı Zara.

 

Kardeş çocukları elbise markası
Kardeş çocukları elbise markası incelemek için Tıklayınız

Kardeş Çocukları 6.Bölümde Neler Oldu?

Annesi ile teyzesinin geçmişte aralarında neler yaşandığını Hayat çok merak ediyor. Hayal’e tüm gerçekleri Umay anlatacağını söz veriyor. Umay, Hayat ile konuşuyor fakat bir türlü gerçekleri paylaşmıyor. Hayale, Ümran ile yaşamış oldukları konuları çarpıtarak farklı yalanlara inandırıyor. Umay, annen senin kardeşine ihanet etmiştir ve ben ve Yıldırım birbirimize aşıktık. Benden bir gecede annen onu aldı. Bu duydukları karşısında Hayal çok büyük şok yaşıyor. Hayal’in öfkesi git gide annesine daha çok artıyor. Ben annemi nasıl affedeceğim derken onu Umay teselli etmeye çalışıyor.

Umay kırmızı ceket
Umay kırmızı ceketin markası Ayşe Burcu Kaya.

 

Kardeş Çocukları Hayal Askılı Elbise
Kardeş Çocukları Hayal Askılı Elbise için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız

Ümran ve Yıldırım kovalamaca’dan sonra birbirleriyle konuşmaya başlıyor. Geç kalan Yıldırım özür diliyor. Gururundan vazgeçmeyen Ümran aşk evlilik üzerine evlilik yaptığını söylüyor. Evlendiği gün Yıldırım’da orada olduğunu söylüyor. Eski aşkların konuşmalarına şahit olan birde misafir vardır. Volkan, Yıldırım’dan kaçarken eşyalarını yere düşüren Ümran’ın söylemiş olduğu konuşmalara da şahit oluyor. Volkan kız kardeşlerin gerçek hayat hikayelerine de şahit olurken, Ümranı’ı Umay ile aldatmış olduğunu da öğrenmiş oluyor.

Umay etek
Umay etek ADL,kazak Zara ve çizmesi Mango.

Yıldırım, konuşmalarındaki bu cesareti Hayat’tan aldığını söylüyor. Adını Hayat koymuşsun diyerek geçmişi bir türlü unutmadığını ima etmeye çalışır. Yıldırım’a kapıyı gösteren Ümran kızımdan ve ondan uzak durmasını ister. Ümran geçimini pazarda ürünler satarak sağalamaya çalışır. Cemal, Ümran’a saplantılıdır ve onu İstanbul’a kadar gittiği yere takip ediyor. Cemal pazarda Ümran’ı uzaktan izlerken dikkat çekiyor. Ümran onu gördüğünde afallayarak o tarafa doğru gidiyor, o sırada Yıldırım ile karşılaşıyor.

Umay’da Ümran gibi Cemal ile sınanıyor. Silahı Cemal’in alnına dayıyor. Cemal kaybedeceği bir şey olmadığını söylerken asıl Ümran’ı kaybedeceklerini söylüyor. Hayat ve Volkan’ın arasında yakınlaşma gün geçtikçe ilerlemeye devam ediyor. Hayal aralarındaki bu yakınlaşmadan rahatsız olduğundan buna dur demek ister. Volkan yüzünden Hayat ve Hayal karşı karşıya ilk kez geliyor. Ümran’dan Yıldırım kesinlikle vazgeçmemekte kararlıdır. Ailesinin bu sırada Amerika’dan dönüşü üzerine hiç beklemediği bir şey yaşanıyor.

Kardeş Çocukları Hayat Kıyafetleri 7.Bölüm

Kardeş Çocukları dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafet marklarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Kardeş Çocukları Hayat kıyafetleri, Hayal kıyafetleri, Umay dizi kıyafetleri en çok dikkat çeken oyunculardan olmaktadır. Dizide giyilen kıyafetler ve markalarını sizkere sunmaya devam edeceğiz.

Kardeş Çocukları Hayat Mini Elbise
Kardeş Çocukları Hayat Mini Elbise markası thelatestthing

 

Umay payetli siyah ceket
Umay payetli siyah ceket markası için Tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Hayat bluz
Kardeş Çocukları Hayat bluz markası için Tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Afra Elbise
Kardeş Çocukları Afra Elbise markası: lemelanj

 

Kardeş Çocukları Hayat Kürk Mont
Kardeş Çocukları Hayat Kürk Mont ADL incelemek için Tıklayınız

 

Afra Saraçoğlu Mont
Afra Saraçoğlu Mont markası için Tıklayınız

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir