Kardeş Çocukları 8.Bölüm Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 8.Bölüm Fragmanı

Kardeş Çocukları 8.Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Volkan ve Hayat havuzda öpüşüyor. Onları hiç beklemedikleri sürpriz  birisi o vaziyette görüyor. Yıldırım’ı karşısına alarak her şeyi itiraf edeceğini Umay söylüyor. Yıldırım ve Umay’ı beraber Reşat görüyor. Umay, Cemal rahatsız etmeyi bırakmıyor. Umay’ı ağaca bağlayarak onu etkisiz hale getirir. Kardeş Çocukları Dizi Oyuncu Kıyafetleri sitemize eklemeye devam ediyoruz.

Umay pembe pantolon
Umay pembe pantolon için Tıklayınız ve kazak için Tıklayınız.

Kardeş Çocukları 7.Bölümde Yaşananlar 

Kardeş çocukları son bölümde Volkan, Hayat ve Hayal dışarı çıkıyor. Dışarı çıkan Hayal alkolü biraz fazla kaçırınca onu Volkan toparlamaya çalışarak eve götürüyor. O gece Umay’ın evine Yıldırım annesi ile birlikte gidiyor. Eve bırakılan Umay arabanda sarhoş vaziyette iner. Kızının o haline gören Ümran hemen eve koşar. Kapıdan içeri giren Hayat’ın sarhoş halleri evdeki herkes tarafında fark edilmiştir. Düşman kardeşler diye seslenen Hayat içeri girer. Ümran ise kızının arkasından gelerek o haline engel olmak için çaba sarf ediyor. Kızı için yapabilecek bir şey bulamayan annesi çaresizce olanları izliyor. Yıldırım’ın önüne yere düşen Hayat emekleyerek gelir. Hayat annesine kedi taklit yaparak kedi aradığını söyler. Yıldırım’ın önüne gelen Hayat aradığını bulduğunu söylüyor. Hayat, Yıldırım’ın yanına gittiğinde ona kara kedi der ve sonrasında odasına götürülür.

Umay bej mont
Umay bej mont için Tıklayınız.

 

Kardeş Çocukları Volkan ceket
Kardeş Çocukları Volkan ceket Avva.

 

Umay leopar stiletto
Umay leopar stiletto İlvi,incelemek için Tıklayınız. ve bej takımı Ayşe Burcu Kaya.

 

Hayat pembe gömlek
Hayat pembe gömlek için Tıklayınız.

 

Hayat elbise
Hayat elbise The Latesstting ve ceketi Rabia Kurşun.

 

Umay trençkot
Umay trençkot Jaquette by Elvan.

Kuzgun Kıyafetleri için Tıkayınız

Yıldırım’da Hayat ve geçmişini dinleyen Volkan, bir kez daha Umay’dan dolayı karşı karşıya gelmiştir. Onların tekrar karşı karşıya gelmesi karşılıklı olarak birbirlerini çeker. Hayat’ın kendisini kıskandığını anlayan Volkan artık ona daha da fazla yakın oluyor. Umay ve Yıldırım kendilerinin beklemediği bir sınav veriyorlar.

Kardeş Çocukları Umay kaban
Kardeş Çocukları Umay kaban incelemek için Tıklayınız

Yıldırım’ı yolcu etmeye giden Volkan, ona kara diyen Hayat’ın dediğini bildiğini söyler. Ayrıca sen o iki kadının neden yanındasın diyerek o durumu da anlamaya çalışır.  Reşat herkes gitmiş olduktan sonra Umay’a o kız ne ima etti diyerek hesap soruyor. Hayat’ın söylemiş oldukları bu sözler Yıldırım’ı kendisini geçmişte yaşadığı ağır bir yüzleşmeye sürükler. Bu durumu atlatan Umay ikinci şoku Reşat’ın söylemiş olduğu söz ile yaşar. Umay’ı karşısına alan Reşat evliliğin bittiğini ona söylüyor. Yıldırım hakkında Umay’ın bir şey sakladığından Reşat çok emindir.

Ümran’a isyan eden Hayat hayatta yaşadıkları tüm yaptığı hataların sebebinin o olduğunu söylüyor. Hayat annesine ağlayarak öfke kusar ve Ümran’ı mahveder. Umay’ın kızını dolduruşa getirdiğini düşünen Ümran, Umay’ın yanına giderek kızımı bana sen düşman yaptıysak benden kor diyor.

Kardeş Çocukları 8.Bölüm Sponsorları

Kardeş Çocukları dizisi dolu dizgin devam etmektedir. Dizinin güzel oyuncularında Afra Saraçoğu kıyafetleri oldukça dikkat çekmektedir. Kardeş Çocuklar Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Pembe Bluz
Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Pembe Etek kombiini için Tıklayınız

 

Kardeş çocukları idil elbise markası
Kardeş çocukları idil elbise markası incelemek için Tıklayınız

 

Umay bej rengi takımı
Umay bej rengi takımı Ayşe Burcu Kaya.

 

Kardeş Çocukları Hayat bluz
Kardeş Çocukları Hayat bluz incelemek için Tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Hayal Askılı Elbise
Kardeş Çocukları Hayal Askılı Elbise için Tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Hayal Kahverengi Mont markası
Kardeş Çocukları Hayal Kahverengi Mont markası için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir