Furkan Ardınç Kardeş Çocukları Dizisinden Ayrılıyor mu?

Kardeş Çocukları Furkan Ardınç Dizinden Ayrılıyor mu?

Furkan Ardınç Kardeş Çocukları Dizisinden Ayrılıyor mu? bu soru şun Kardeş çocukları dizisinde en çok konuşulanlardan biri durumundadır. Star TV ekranlarda pazar akşamları yayında olan Kardeş Çocukları dizisinde sürpriz bir olay yaşanmak üzeredir. Dizinin başrol oyuncularından olan Furkan Ardınç’ın diziden ayrılacağı konuşulmaya başlandı. Dizi almış olduğu reytinglerden dolayı şimdiden ikinci sezonunun hazırlıklarını yaparken böyle bir olayın yaşanacak olması izleyicileri gerçekten çok şaşırtacak gibi gözükmektedir. Furkan Ardınç dizide başrol oyuncusu olarak Volkan Demir karakterine hayat vermektedir.

Her Yerde Sen Furkan Ardınç Kıyafetleri için tıklayınız.

Furkan Ardınç Diziden Neden Ayrılıyor?

Furkan Ardınç için diziden ayrılacağının açıklanmış kesin bilgi olmasa da bu yönde olayların konuşulduğu görülmektedir. Dizinin yapımcısı şirket olan Gold Yapım’da henüz böyle bir açıklama yapmadı. Furkan Ardınç dizide şu anda başrol oyuncusu konumunda olmasından dolayı neden böyle bir haberin konuşulduğu henüz netleşmemiş olsa da maddi durumlar olabileceği konuşulmaktadır. Oyuncuya başka bir teklif gelmiş olması zaten başrol oyuncusu ve reyting olan dizide olmasından dolayı bununda olmayacağı akıllara gelmektedir.

Tüm Dizi Kıyafetlerini görmek için tıklayınız.

Konuşulan olayların en başında yaşanan ekonomik kriz ortamından dolayı Star TV kanalının filmin yapımcısı olan Gold Yapım şirketinden indirim istediği söylentileri oluşmuştur. Tahmin ederiz ki eğer böyle bir durum varsa yapım şirketinin de oyunculardan indirim talep etmiş olması ve bunu yakışıklı oyuncunun kabul etmemiş olması olarak düşünülmektedir. Oyuncu sizde takdir edersiniz ki eğer böyle bir durum varsa zaten alacakları paraya önceden imza atmış oluyorlar. Bu tip durumu daha önce Aşk ve Mavi dizisinde yaşamıştık. Dizinin başrol oyuncusu olan indirimi kabul etmemiş ve diziden ayrılmıştır. Dizi daha sonra erken final yaparak son vermişti. Peki Furkan Ardınç diziden ayrılırsa bu nasıl olacak. Her ayrılıkta olduğu gibi ölüm sahnesi mi yaşanacak. Bunu önümüzdeki bölümlerde bizlerde sizler kadar merak ederek görmüş olacağız. Furkan Ardınç Kardeş Çocukları Dizisinden Ayrılıyor mu?

Furkan Ardınç Kimdir?

Kardeş çocuklarının sevilen oyuncularından olan Furkan Ardınç ilk okul ve lise hayatını Ataşehir’de bitirmiştir. Liseyi 2007 yılında bitiren oyuncu daha sonra Ukrayna’ya gider ve burada Politeknik Üniversitesinde ilk yıl hazırlık ve dil eğitimi almıştır.İkinci yılında ise ekonomi okumuştur. Furkan Ardınç 4 Nisan 1990 doğumlu ve 1,90 boyundadır. Furkan Ardınç Tatlı intikam TV şovunda yer almıştır. Sitemizde yer alan Dizi haberleri ve Dizi kıyafetleri ile ilgili sitemizi incelemeye devam ediniz.

Furkanç Ardınç Kıyafet sponsorları
Furkan Ardınç Kıyafet sponsorları incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir