Kardeşlerim 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim 1. Bölüm Kıyafetleri

İlk bölümü ile 20 Şubat günü ekranlara gelecek olan Kardeşlerim 1. Bölüm Kıyafetleri ile karşımızda olmaya başlayacaktır. Merakla aradığınız dizi kıyafet sponsorları sitemizde güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Dizi yayın gününde ve sonrasında da yeni bölüm kıyafet görsellerini sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir. Bizleri takip etmeye ve aradığınız kıyafet görsellerini sormayı unutmayınız. Bizi takip etmek için bildirimlerinizi de açık tutabilirsiniz.

Beymen indirim kodu fırsatı
Beymen indirim kodu fırsatını inceleyiniz.

Kardeşlerim ilk bölüm tanıtımı da yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmana göre bizi ilk bölümde neler bekliyor olacak. Hem anne hem de babalarını çok erken kaybeden dört kardeşin düştükleri hayatı anlatan dizi seyirci tarafından da beğenilmesi öngörülmektedir. Yeni bölümde; Ailesine ve hayata sımsıkı tutunan dört kardeş. Babaları Veli ve Anneleri Hatice ile birlikte çok mutlu bir hayat geçiren, fakir olsalar da sevgi dolu kardeşlerdir. Taki onların bu sevgisini yıkacak olan o kara güne kadar.

Nereye savrulacakları hiç belli olmayan hiç tutunacak dalları olmayan bu kardeşlerin verdiği mücadele sürerken tanışmış oldukları Akif Atakul yapmış olduklarının bedelini ödemeden bundan sıyrılmanın yollarını aramaktadır. Kardeşlerim 1. Bölüm Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Dizide merak ettiğiniz Kardeşlerin Kıyafet Sponsorları ve daha fazlası yayınlanacaktır. Dizide yer alan karakterlerden bazılarından bahsedecek olursak daha da yakından tanımış olacağız.

Kardeşlerim Dizi Kıyafet Markaları

Ahu Yağtu: Suzan Manyaslı karakteri 34 yaşında bakımlı, genç ve güzel çekici bir kadındır. Kocasından alamadığı sevgi ve şevketi dışarıda aramaya çalışan fakat aradıkları ile kırılmaya devam ederken kendisini yeniden keşfeder. Geçmişinin sırlarıyla yüzleşecek olan duygusal bir kadındır.

Kardeşlerim Suzan kabanı
Kardeşlerim Suzan kabanı, kaban modelleri inceleyiniz.

Su Burcu Yazgı Coşkun: Asiye Eren Karakteri henüz daha 17 yaşında olan güçlü ve dürüst bir kızdır. Abisi ve küçük kız kardeşe daha bu yaşta annelik yaparken, derslerinde hiç ihmal etmeyerek sıkı çalışan bir kızdır. Bununla beraber sesi de çok güzeldir.

Boyner indirim kodu
Boyner indirim kodu inceleyiniz.

Halit Özgür Sarı: Kadir Eren karakteri 19 yaşında çalışkan, dürüst ve mesafeli bir kişiliği vardır. Kardeşlerine hem annelik hem de babalık yapmaktadır. Evin en büyük abisi olan Eren anne babasından kalan kardeşlerine en iyi şekilde babalık yaparak onları onları her şeyden koruyup kollamaya çalışır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir