Kırmızı Oda Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Kıyafetleri ve Sponsorları

TV8 ekranlarının Eylül ayı ile başlayacak yeni proje Kırmızı Oda Dizi Kıyafetleri ve elbise markaları ile de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni yayınlanacak olan projede merak ettiğiniz dizi sponsorları ve ürünlerini eklemeye devam edeceğiz. Yaz sezonunda dizi projesine girmeyen Acun Medya yeni kış sezonuna çok konuşulacak bir proje ile hazırlanmaktadır. Gerçek hikayeden esinlenerek çekilen Kırmızı Oda dizisi için konusu ve merak edilenlerinden bahsedelim.

Pınar Deniz beyaz elbise
Pınar Deniz beyaz elbise için Tıklayınız.
Kırmızı Oda dizisi İpek Tenolcay gümüş küpe
Kırmızı Oda dizisi İpek Tenolcay gümüş küpeleri için Tıklayınız.
Kırmızı Oda Pınar Deniz gri elbise
Kırmızı Oda Pınar Deniz gri elbise için Tıklayınız.
Kırmızı Oda Pınar Deniz siyah trençkot
Kırmızı Oda Pınar Deniz siyah trençkot Jaquette, incelemek için Tıklayınız.
Kırmızı Oda dizisi Alya bej kaban
Kırmızı Oda dizisi Alya bej kaban için Tıklayınız.
Kırmızı Oda dizisi Alya bej ayakkabı için Tıklayınız.
Kırmızı Oda dizisi Alya bej çanta
Kırmızı Oda dizisi Alya bej çanta için Tıklayınız.
Kırmızı Oda Piraye yeşil elbisesi
Kırmızı Oda Piraye yeşil elbisesi İpekyol için tıklayınız.
Binnur Kaya inci küpeler
Binnur Kaya inci küpeleri için Tıklayınız
Kırmızı Oda Piraye bej ayakkabı
Kırmızı Oda Piraye bej ayakkabı için Tıklayınız.

Kırmızı Oda dizi konusu, gerçek hikayeden esinlenerek uyarlanmış olan yeni dizi Kırmızı Oda psikiyatri kliniğinde olan doktorların ve onlara tedavi için gelen hastaların gerçek yaşam hayatlarını ekrana yansıtmaya hazırlanıyor. Gerçek hayat hikayesinde yatan hastaların gerçek hayatları hüzün ve mutlulukları izleyicinin de dikkatini çekmeyi başaracak gibi duruyor. Dizinin başrol kadrosunda deneyimli oyuncu Binnur Kaya, Burak Sevinç, Tülin Özen, Halit Özgür Sarı, Meriç Aral, Sezin Bozacı, Kültür Şahin, Baran Can Eraslan yer almaktadır. Deneyimli oyuncuların yer adlığı Kırmızı Oda Dizi Kıyafetleri ve sponsorları yer almaya devam edecektir.

Mavi indirimleri
Mavi indirimlerini hemen inceleyin.

Kırmızı Oda Sponsorları

Binnur Kaya; 19 Nisan 1972 Elazığ doğumlu olan oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne sanatları bölümünden 1995 yılında mezun olmuştur. İlk deneyimini 1996 yılında Rukiye karakterine hayat vererek yaşamıştır. Onlarca projede yer almıştır. Deneyimli oyuncu Yedi Numara, Yabancı Damat, Avrupa Yakası, Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl, Zengin ve Yoksul gibi çok izlenen dizilerde kendisine yer edinmeyi bulmuştur.

Boyner indirim kodu
Boyner indirim kodunu hemen inceleyin.

Kırmızı Oda Dizi Elbiseleri

Tülin Özen; 24 Aralık 1979 İskenderun doğumludur.İstanbul Teknik Üniversitesi elektrik mühendisliğinden mezun olduktan sonra Yeditepe oyuncularında burslu olarak öğrenim görmeye devam etmiştir. Meleğin Düşüşü filminde en iyi kadın oyuncu seçilerek Altın Portakal ödülünün sahibi olmuştur.Birçok tiyatro film ve dizide yer alan deneyimli oyuncu son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu karakteri ile yer almıştır.

Burak Sevinç; 1 Nisan 1985 yılı İstanbul doğumlu olan oyuncu asıl memleketi Zonguldak’dır. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Babam için dizisinde yer alarak yaşamıştır. Son olarak 2017 yılında ekranlara gelen Söz dizisinde Fetih karakterine hayat vermiştir. 2019 yılında Leke dizisinde Cem karakteri ile yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir