Kızım 24.Bölüm Kıyafetleri

Kızım 24.Bölüm Fragmanı

Kızın 24.Bölüm Fragmanı yayınlandı. TV8 kanalının sevilen dizilerinden olan Kızım tam gaz devam etmektedir. Öykü’nün unutkanlığının devam ettiği yeni bölüm gün yüzüne çıktı. Kızım bu hafta bölümünde, Demir’i Öykü tanımaya başlıyor ve konuşurlar. Teyzesi gelen Öykü onunla beraber gitmeyi kabul etmiyor. Kendisine okulda hırsı denilmesinden sonra Öykü okula gitmek istemez. Bunu sonradan öğrenen Candan Demir ile bunu tartışır. Kızım Dizi Kıyafetleri için sayfamıza ekleme yapmaya devam edeceğiz.

Kızım Leyla Kazak
Kızım Leyla Kazak incelemek için Tıklayınız

Kızım 23.Bölümde Neler Oldu?

Candan’ın özel hayatına müdahale eden Demir bundan dolayı çok pişmanlık yaşıyor. Candan’dan bu konuda özür diliyor. Unuttum bile diyen Candan, onun özrünü kabul ettiğini söyler. Kapı çalara ve Zeynep gelir. Zeynep’e ne işin var senin diyen Demir’e anlatacağı bir şey olduğunu söyleyerek Öykü’yü çağırır. Cemal’in niyetini Demir’den öğrenen Uğur hemen Cemal’i buluyor. Cemal’e öykünün babasının Demir olduğunu kendisinin de onun amcası olduğunu söyleyerek tepki gösterir. Demir kızının yanında olmasının farkında ama Öykü’nün de ihtiyaçları karşılama zorunluluğu olduğunun farkındadır.

Candan kaban
Candan kaban incelemek için Tıklayınız

 

Candan bej kabanı
Candan bej kabanı incelemek için tıklayınız.

 

Kızım candan kazak
Kızım candan kazak markası için Tıklayınız

Öykü’nün ilaçlarını aksatmadan alması gerekiyor. Demir çalışmadığından ilaç alan parası da yoktur. Demir çok çaresizdir ve o sırada Candan’da ilaçların bittiğini söyleyip çok pahalı nasıl alacaksın dediğinde kendisine darbe vurulmuş gibidir. İlaçları almak için gittiği eczanede parası olmadığında ilaçları alarak kaçar.

Çarpışma Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Teyzesinin sesini duyan Öykü koşarak hemen onun yanına geliyor. Candan ve Demir şaşkın bakışları içerisinde olanları anlamaya çalışarak izliyor. Teyzecim diyen Öykü hemen Zeynep’e sarılıyor. Öykü teyzesine nereden çıktığını sorduğunda ‘’seni almaya geldim’’ beni yoksa beklemiyor muydun yoksa? diyor. Seni ben almaya geldim der. Bu sırada Candan ve Demir şok geçirirler.

Bu durum karşısında uzun süre kaybolan Zeynep’in birden Öykü’yü almaya gelmesini hazmedemiyor. Bütün olan biteni Demir’e Zeynep anlatır. Demir, Cemal’in kızını alıp buralardan gidecek olmasını öğrenmesiyle, Öykü’yü ne olursa olsun bırakmayacağını söyler. Zeynep ona babasının olduğunu nereye alıp gidebilir der. Burada kapı gibi babası var diyerek hiçbir yere gidemeyeceğini söyler.

Kızım 24.Bölüm Dizi Sponsorları

Kızım yeni bölüm fragmanı gün yüzüne çıkmaya başladı. Dizide yer alan Dizi Sponsorları ve kıyafetleri için sitemizi takip etmeye devam ediniz. Candan kıyafetleri en çok dikkat çeken elbiselerden gözükmektedir.

Kızım Candan Ceket
Kızım Candan Ceket incelemek için tıklayınız..

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir