Kızım 25.Bölüm Kıyafetleri

Kızım 25.Bölüm Fragmanı

Demir yeni başladığı iş yerinde Öykü’den dolayı patrondan fırça yiyor. Demir, Candan ile birlikte hastalanan öyküyü birlikte hastaneye götürüyor. Öykü’nün bu kez daha fazla daha ciddi problemleri vardır. Demir ile görüşen Doktor İhsan ona gerçekleri anlatıyor. Kızım yeni bölüm ile birlikte Kızım 25.Bölüm Kıyafetleri ve tüm bölümler ile birlikte Kızım Dizisi Kıyafetleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kızım Candan Pijama Takımı
Kızım Candan Pijama Takımı LC Waikiki incelemek için tıklayınız

Kızım 24.Bölümde Yaşananlar

Öykü babasını ve her şeyi hatırlar Demir’de bunu gördüğünde her şey normalmiş gibi devam eder ve evlerine geçerler. Cemal’in bütün planları suya düşmüş olur. Candan bunu duyunca çok mutlu olur. Her şey eskisi gibi olur ve Demir bu duruma çok sevinir. Uğur ormanda baygın bir şekilde bırakılmış ve telefonu ve cüzdanı alınmıştır. Uğur kendine geldiğinde sakat bir şekilde ayağa kalkmaya çalışır elinde telefon olmadığı için Demir’i arayamaz ve ormanda bağırmaya başlar o sırada köyden bir kadın aracıyla yoldan geçerken Uğur’un sesini duyar ve Uğur’u araca götürür. Uğur’u ilk önce ahıra götürür ve onu oraya kapatır.

İstanbullu Gelin Kıyafet Sponsorları için tıklayınız

Uğur çok sinirlenir ve oradan kaçmak için yollar arar fakat yapamaz. Demir Uğur’u göremeyince endişelenir ve Uğur’u arar cevap alamayınca daha çok endişelenir ve onu aramaya çıkar tanıdığı herkese sorar fakat bir iz bulamaz. Pes ederek eve döner. Uğur’un annesine de bir yalan uydurur onun arkadaşında olduğunu ve orada kalmak istediğini söyler ve annesini rahatlatır. Kadın Uğurun yanına gelir ve Uğur’u neden burada tuttuğunu açıklar babasının ona tarla vermesini istediği için kendisine bir koca bulması gerektiğini söyler ve Uğur’la evlenmesi gerektiğini onu ancak buradan bu şekilde çıkaracağını söyler Uğur da bu teklifi reddeder kadın onu orada bırakır ve gider.

Kızım Leyla Kazak
Kızım Leyla Kazak incelemek için Tıklayınız

BİR ÇOCUK UĞUR’U GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLER

Sabah olduğunda Demir Öykü’yü okula götürmeye gider ve okulun önünde Öykü’nün öğretmeni Sevgi ile karşılaşır. Uğur’dan bir haber alıp almadığını sorar Demir’de Öykü’nün anlamaması için var der. Öykü okula gittiğinde Sevgi kayıp ihbarı vermesi gerektiğini anlar ve Komiser olan babasını arar ondan kayıp ihbarı vermesini rica eder. Kayıp ihbarı verilir. Uğur aranmaya başlar. Sabah olduğunda sevginin babası olan komiser Uğur’un olduğu köye gider ve bir çocuk Uğuru gördüğünü söyler ve Uğur’un olduğu ahıra götürür komiser Uğur’u kurtarır ve Uğur eve gider. Demir Öykü’nün doğum gününün olduğunu biliyordur fakat Öykü’ye çaktırmıyor dur.

Öykü buna üzülür ve bu şekilde okula gider daha sonra evde hazırlıklar başlar. Demir Öykü’yü almaya okula gider ve onu dışarıda biraz oyalar sonra Candan’a haber verir ve eve geldiğini söyler eve geldiklerinde Öykü herkesin burada olduğunu ve kendisinin doğum gününün kutlandığını görünce çok mutlu olur. Her şey yolunda gider ve kapı çalar. Demir kapıyı açmaya gider ve bir posta olduğunu görür evrakı eline alır ve açtığında ise Cemal’in Öykü’nün velayeti için kendisine dava açıldığını görür. Demir evden apar topar çıkar ve Cemal’in yanına gider. Demir Cemal’e Öykü’nün babası olmadığını neden böyle bir şey yaptığını sorar Cemal ise elinde olan sahte DNA testi ile onu kandırır ve asıl babasının kendisi olduğunu söyler ama Demir inanmaz. Hastaneye gider ve önceden yaptırdığı babalık testini alır.Evrakı açtığında ise Öykü’nün %99 kendi kızı olduğunu görür. Ve çok mutlu olur.

Kızım Candan Ceket
Kızım Candan Ceket incelemek için TIKLAYINIZ.

Kızım 25.Bölüm Kıyafet Sponsorları

Kızım dizisi 25. hafta bölümü Cuman günü ekranlara gelecektir. Kızım 25.Bölüm Kıyafetleri dizide yer alan oyuncuların Dizi sponsorları ve giymiş oldukları kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizi günü ve sonrasında da kıyafetler eklenmeye devam edecektir.

Candan bej kabanı
Candan bej kabanı incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir