Kızım 6.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Tv 8 ekranlarına yeni gelen Kızım dizisi hüzünlendirip yer yer de güldürüp, siz değerli dizi sevenleri harika hikayesi ile karşılıyor. Her zaman dram içermeyen dizi, konusu itibari ile dram içeriklerine oldukça yer vermiş. Değerli oyuncu kadrosu da gerçekten çok iyi toplanmış. Şimdi, diziyle ilgili tüm merak ettikleriniz ve bizim sizler için hazırladığımız bilgilere buradan ulaşabileceksiniz.

Kızım Dizisinin Hikayesi

Yıllar öncesinde iki sevgili kendilerine olan aşklarına o kadar güvenir ki herkese bu aşkı duyurmaya çalışır. Ama günün birinde ayrılırlar ve yıllar sonra Demir’in kapısını çalan biri gelir. Yanında küçük bir kız çocuğu ile… Demir’e bu şirin kızın kendi çocuğu olduğunu söyler ve getiren kişi ise teyzesidir. Ne yapacağını bilemeyen talihsiz baba çocuğu mecbur kabul etmek durumunda kalıyor. Kızdan kurtulmak için her türlü yolu dener. Ona çok kötü davranarak asla kabullenmek istemez. Kıza yapmadığı hakaret ve zulüm neredeyse kalmamıştır. Ama baba sevgisine aç bir çocuğu asla geri çeviremezsiniz, o da babasından asla vazgeçmeyecekti. Şimdi ise beraber yaşamaktalar. Ancak Demir çok da başarılı bir tablo çizmemektedir. Baba sorumluluğunu almak hiç de o kadar kolay olmayacak.

Kızım dizi kıyafetleri
Kızım dizi kıyafetleri

Öykü tüm yaşadığı olayları hazmedip, sadece babasının onu artık kabul etmesini bekler. Ama kızımızın büyük bir sorunu vardır. Teyzesi ile yaşadığı dönemde rahatsızlanır ve doktora giderler. Hiç de kulağa hoş gelmeyen cümleler ileten doktorun söylediklerini kabullenemez. Bunu babasına söylemeye hiç niyeti yoktu, hatta ufak bir rahatsızlıkta bile kesinlikle doktora gitmeyi reddeder. Sakladığı sır ortaya çıkacak korkusuyla yaşamaktadır. Hikayenin devamında baba bir süre sonra kızına oldukça bağlanır ama onları beklediği gibi gitmeyecek bir sorun karşılar..

Kızım Canan ceket
Kızım Canan ceket için Tıklayınız.

Kızım Oyuncu Kadrosu

Buğra Gülsoy- Demir Göktürk: Oldukça yanlış yollardan geçen karakter, akıllanacak mı? Sürekli hapishane yollarında hayatları bir şekilde bulaşmış. Ancak kızıyla karşılaştıktan sonra hayatı tamamen şekillenecek.

Leyla Lydia Tuğutlu- Candan Hoşgör: Veteriner doktor olan karakterimiz, bir şekilde Öykü ile birleşir ve Demir’i bu şekilde tanımaya başlar. Hayatları aynı evin içinde devam eder. Öykü’nün güzel dünyasına ikisi de hayran kalır.

Beren Gökyıldız- Öykü: Kalbi iyilik, dürüstlük ve neşeyle dolu olan küçük kızımız, diziye çok güzel renk katmakta. Babasına inat neşe saçması gerçekten çok etkileyici. Bakalım babasını adam edebilecek mi, görelim…

Kızım 6.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yeni başlayan dizimiz oldukça sevilmeye başlandı. Bu haftanın ve daha sonra yayınlanacak tüm bölümlerin kıyafetlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Dizilerdeki modaya dair her ayrıntıyı buradan bulabileceksiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir